گوناگون

جمعه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ، ایرنا

دمای خوزستان 2 تا سه درجه کاهش می یابد

دمای خوزستان 2 تا سه درجه کاهش می یابد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت:دمای هوای خوزستان از روز شنبه 24 شهریور 2 تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- زمان بازگشت ارز حاصل از صادرات باید تدریجی کاهش یابد

یک کارشناس اقتصادی گفت: کوتاه کردن زمان بازگشت ارز به نفع صادر کنندگان نخواهد بود، زیرا زمان بندی تجارت بین المللی بسیار دقیق است و ما با یک تصمیم نمی‌توانیم در این زمان بندی‌ها اخلال ایجاد کنیم و این زمان را تا ۳ برابر کاهش دهیم.

- صعود قیمت نفت بدنبال کاهش ذخایر آمریکا

قیمت نفت روز پنج شنبه در پی کاهش هفتگی ذخایر نفت آمریکا و تقاضای بالا برای بنزین در این کشور، برای سومین روز متوالی افزایش یافت.بهای معاملات آتی نفت برنت با ۲۶ سنت یا ۰.۳ درصد افزایش، به ۷۹.۶۶ دلار در هر بشکه رسید. نفت برنت روز چهارشنبه نیم درصد افزایش داشت.

- چین تعرفه واردات از برخی کشورها را کاهش خواهد داد

چین از ابتدای ماه اکتبر مجموعه قوانین و مقررات اقتصادی جدیدی را به اجرا خواهد گذاشت که طی آن تعرفه بر روی واردات کالا از برخی کشورها کاهش خواهد یافت.

- خطر کاهش درآمد کشور از کاهش مالیات بر ارزش افزوده

عصر اعتبار- یک کارشناس اقتصادی با انتقاد نسبت به بند ج ماده یک لایحه مالیات بر ارزش افزوده خواستار تجدید نظر در خصوص تدوین آن و اصلاح اختیار جدید سازمان امور مالیاتی در این لایحه شد.

محصولات جدید:

- ماساژور كتف و گردن

- کفش مردانه puma مدل Nolan

- ژاکت مردانه فیلیپ Philip Men Jacket

- قوزبند طبی Real Doctors

مانتو پانچ بافت زمستانی

مانتو پانچ بافت زمستانی

کانال اخبار کانال اخبار