گوناگون

جمعه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ، فرارو

لیر ترکیه دوباره ریزش کرد

لیر ترکیه دوباره ریزش کرد

در تازه ترین دور مبادلات، هر دلار به ۶.۱۳ لیر رسید. تصمیم بانک مرکزی برای افزایش نرخ بهره به ۱۱.۲۵ درصد درست ساعتی پس از آن صورت گرفت که رجب طیب اردوغان-رییس جمهور ترکیه بر مخالفت خود با افزایش نرخ بهره تاکید کرده بود. اردوغان خود را دشمن نرخ بهره خوانده است و تقصیر نرخ بالای تورم این کشور را به گردن اقدامات غلط بانک مرکزی انداخته است. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ایران و ترکیه بانک مشترک تاسیس می‌کنند

عصر اعتبار- رئیس نمایندگی شورای تجاری ایران و ترکیه گفت دو کشور قصد دارند در آینده ای نزدیک اقدام به تاسیس یک بانک مشترک نمایند؛ اقدامی که با هدف دور زدن تحریم های آمریکا انجام می شود.

- قیمت ها در بازار ارز دوباره صعودی شد

عصر اعتبار- بازار سکه و طلا امروز به علت تعطیلی شاهد ثبات قیمتی نسبت به روز گذشته است این در حالی است که بازار ارز دوباره روندی صعودی گرفته است.

- لیر ترکیه مجددا در برابر دلار عقب نشست

ساعت24-در شرایطی که فعالان بازار امیدوار بودند روند خوب هفته گذشته لیر در برابر دلار ادامه یابد، اما لیر هفته جدید را کاهشی آغاز کرد.

- لیر ترکیه مجددا در برابر دلار عقب نشست

عصر اعتبار- در شرایطی که فعالان بازار امیدوار بودند روند خوب هفته گذشته لیر در برابر دلار ادامه یابد، اما لیر هفته جدید را کاهشی آغاز کرد.

محصولات جدید:

- کفش مردانه adidas مدل Bruno

- محافظ ژله ای نورانی آیفون iPhone light Up Case

- کفش مردانه NIKE مدل perso (سفید)

- ست تیشرت و شلوار مشکی مدل LACOSTE

اسپینر حرفه ای Captain

اسپینر حرفه ای Captain

کانال اخبار کانال اخبار