گوناگون

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ، اقتصاد نیوز

زندانی محکوم به قصاص از چوبه دار نجات یافت

زندانی محکوم به قصاص از چوبه دار نجات یافت

معاون قضایی رئیس‌ کل دادگستری هرمزگان از نجات زندانی محکوم به قصاص از چوبه دار خبر داد. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- حکم قصاص برای جوانی که دوستش را در پارک خفه کرد

 مهرداد که حالا 21سال دارد، دوم اردیبهشت سال 93 وقتی که 17 سال داشت سهیل 21 ساله را در یک پارک در خیابان پیروزی تهران خفه کرد و هنگامی دستگیر شد که قصد داشت با همدستی دوستش جنازه را به بیرون از شهر منتقل کند .

- باتلاق؛ مسیر نجات در کویر را غیر ممکن ساخت

باتلاق ادامه مسیر را برای آن‌ها غیر ممکن کرد. این در حالی بود که موبایل‌های آن‌ها هم یا خاموش شده بود یا آنتن نداشت. برای همین دردسر‌ها شروع شد و این تیم باید برای نجات جانشان تلاش می‌کردند. شکراللهی، مدیر عامل هلال‌احمر استان سمنان درباره عملیات نجات این تیم گفت: «معاون وزیر راه و شهرسازی کشور برای بازدید از یک پروژه در دست احداث راهی این منطقه شده بود.

- جزئیات قبولی در دانشگاه پای چوبه دار!

محکومی که لیسانسش را هم در زندان گرفت و پنج‌سال پشت میله‌ها را به بطالت نگذراند، درس خواند و حتی حالا که قرار است او را پای چوبه‌دار ببرند، امیدش را از دست نداده و می‌خواهد فوق‌لیسانسش را بگیرد، آن هم در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس؛ امیر پسر ٢٤ ساله‌ای است که اگر خانواده مقتول او را نبخشند، زندگی‌اش برای همیشه به پایان می‌رسد. پسر تحصیلکرده‌ای که زندان از او یک مهندس ساخت و حالا هر لحظه‌اش را با امید برای بخشیده‌شدن می‌گذراند.

- روند افزایشی ابتلا به HIV در ایران/ تشخیص زودهنگام ایدز راه نجات بیماران / احتمال وجود ۶۰ هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور

محصولات جدید:

- پوليش خشگير سوناکس SONAX

- کفش دخترانه آدیداس مدل Pato

- شارژر فندکی خودرو مدل لکسوس

- بافت مردانه مایکل

تیشرت آستین بلند Walter

تیشرت آستین بلند Walter

کانال اخبار کانال اخبار