گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، چطور

اختلال شخصیت نمایشی یا هیستریونیک؛ علائم، علل، تشخیص و درمان

اختلال شخصیت نمایشی یا هیستریونیک؛ علائم، علل، تشخیص و درمان

اختلال شخصیت نمایشی یا هیستریونیک یکی از مجموعه شرایطی است که اختلالات شخصیتی «خوشه ‌B» یا «دراماتیک» نامیده می‌شوند. کسانی که به این اختلالات شخصیتی مبتلا هستند، احساسات شدید و ناپایدار و تصویر تحریف‌شده‌ای از خود دارند. خودباوری این افراد به تأیید دیگران وابسته است و از ارزش‌دادن به خود نشئت نمی‌گیرد. این افراد به‌شدت […] . ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- درمان درد واریس: ۱۷ درمان خانگی درد رگ های واریسی پا

واریس رگ ها بیماری رایجی است که در آن رگ‌ های حجیم شده به صورت غیر طبیعی نزدیک سطح پوست ظاهر می‌شوند. این بیماری ران‌ها و ساق‌ها را ... .

- کتاب من منچستر یونایتد را دوست دارم؛ زندگی چند شخصیت در بستر تاریخ

آیا شما منچستر یونایتد را دوست دارید؟ بله؟ نه؟ جواب شما مثب باشد یا منفی، فرقی ندارد. چراکه باید به شما اطلاع بدهم این کتاب هیچ ربطی به تیم منچستر یونایتد ندارد! لابد دوست دارید بدانید موضوع کتاب من منچستر یونایتد را دوست دارم چیست! اگر می‌خواهید از زیروبم این کتاب «مهدی یزدانی خرم» سر […] .

- واریس صورت: ۱۸ درمان خانگی رگ های عنکبوتی صورت (مویرگ های خونی)

وقتی جلوی آینه می‌روید و به دقت به پوست گونه‌ها، بینی، چانه، و گوش‌ها نگاه می‌کنید ممکن است متوجه مویرگ های خونی قرمز و آبی شوید. آن ها ... .

- آشنایی با علائم سرطان مری

در مراحل اولیه سرطان مری، افراد ممکن است با چند نشانه بیماری مواجه شوند. بیشتر علائم به واسطه بزرگ شدن تومور و باریک شدن مری که عبور غذا را دشوار می سازد، شکل می گیرند.

محصولات جدید:

- آچار فرانسه B21-250C ستافرم

- بلوز آستین بلند مردانه Rock

- ست تیشرت و شلوار پرسپولیس مدل STAR

- مولتی متر 144

گوشی آیفون 8 - 64 گیگابایت - Apple iPhone 8 - 64GB

گوشی آیفون 8 - 64 گیگابایت - Apple iPhone 8 - 64GB

کانال اخبار کانال اخبار