گوناگون

سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، اعتماد

مدیریت با شهروندان

مدیریت با شهروندان

مدیریت با شهروندان ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- دوره احمدی‌نژاد یکی از سیاه‌ترین دوره‌های تاریخ مدیریت در ایران است

اقتصادنیوز؛ عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به تحرکات اخیر محمود احمدی‌نژاد گفت: دوره ۸ ساله احمدی‌نژاد یکی از سیاه‌ترین و زشت‌ترین دوره‌های تاریخ مدیریت در ایران است و این را با قاطعیت می‌توان گفت.

- بیوگرافی پیتر دراکر؛ فعالیت‌ها و نقل‌قول‌هایی از پدر مدیریت مدرن

پیتر فردیناند دراکر (۱۹۰۹-۲۰۰۵) نویسنده، مشاور امور مدیریت و آن‌طور که خودش می‌گفت یک «بوم‌شناس اجتماعی» بود. به باور بسیاری او پدر مدیریت جدید است. کتاب‌های بسیار و مقاله‌های علمی بی‌شمار او چگونگی ترتیب و طبقه‌بندی انسان‌ها را در بخش‌های مختلف اجتماع ازجمله کسب و کار، دولت و سازمان‌های غیرانتفاعی تفسیر می‌کنند. در این مقاله […] .

- بانک مرکزی چقدر برای مدیریت بحران موسسات مالی غیر مجاز هزینه کرد؟

اقتصاد نیوز: پدرام سلطانی در توئیتی نوشت:بانک مرکزی ۳۵ هزارمیلیارد تومان صرف مدیریت بحران موسسات مالی غیرمجاز کرد.بانیان آن کجایند؟

- استقبال چشمگیر از کارگاه مدیریت تجربه مشتریان گروه سایپا در نمایشگاه خودرو مشهد

مدیریت امور مشتریان گروه خودروسازی سایپا در راستای تحقق اهداف استراتژیک و تاکید مدیریت ارشد گروه مبنی بر تلاش برای افزایش هرچه بیشتر رضایتمندی، برقراری ارتباط دوسویه و تعامل با مشتریان با نشست مدیریت تجربه مشتریان (CEM) و غرفه CRM در هجدهمین نمایشگاه خودروی مشهد حضور داشت، که با استقبال گسترده هموطنانمان در شهر مشهد مواجه شد. .

محصولات جدید:

- برس حرارتی صاف کننده مو

- کفش دخترانه New balance Ranita

- ادکلن اسپرت ناسوماتو بلک افغان

- کفش دخترانه مدل Rinko

کاپشن مردانه Volta

کاپشن مردانه Volta

کانال اخبار کانال اخبار
-