گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، اقتصاد نیوز

لطفاً در این مکان اعتراض کنید!

لطفاً در این مکان اعتراض کنید!

اقتصادنیوز : تعیین محل‌هایی برای اعتراض در تهران، پیشنهادی بود که بعد از اعتراضات دی‌ماه ۱۳۹۶ در چندین استان کشور به طور جدی مطرح شد. بر این اساس، ورزشگاه‌های دستگردی، تختی، معتمدی، آزادی، شیرودی، بوستان‌های گفت‌وگو، طالقانی، ولایت، پردیسان، هنرمندان، پارک شهر و ضلع شمالی ساختمان مجلس شورای اسلامی به عنوان محل‌های مناسب تجمع در تهران تعیین شده‌اند و از این پس معترضان می‌توانند در این محل‌ها تجمع کنند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- متهم اصلی ثامن الحجج: اموال مردم را در بهترین مکان ها سرمایه گذاری کردم

متهم اصلی پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج در دهمین جلسه رسیدگی به این پرونده، دفاعیات خود را…

- آمریکا به تعلل چین و روسیه در تحریم نفتی کره شمالی اعتراض کرد

اقتصادنیوز؛ نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد از تعلل روسیه و چین در اجرای تحریم های نفتی کره شمالی انتقاد کرد.

- عراقی‌ها به چه چیزی اعتراض دارند؟

در روزهای اخیر موجی از تظاهرات در مرکز جنوب عراق روی داده و معترضان خواستار شغل، برق و آب و پایان یافتن غارت منابع نفتی عراق و درآمد حاصل از فروش آن توسط احزاب و جریان‌های سیاسی شده‌اند. اعتراضات آغاز شده از تاریخ ۸ جولای در عراق بزرگترین اعتراضات ضد حکومتی در آن کشور بوده‌اند.

- مظلوم نمایی منوچهر متکی در اعتراض به گزارش «شرق» با لقب «بنده خدا»

اقتصادنیوز: منوچهر متکی به ولی‌الله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی نامه نوشت: "آقای سیف! در بانک مرکزی چه‌خبر است؟ در ۴۰ سال اخیر نه یک ریال وام گرفته‌ام نه یک متر زمین و مسکن".

محصولات جدید:

- اسپینر حرفه ای مدل اسپیرال

- روسری زنانه نخی

- تخم مرغ پز برقی چند کاره egg cooker

- ادکلن اسپرت ناسوماتو بلک افغان

ست سویشرت و شلوار New Balance ( قرمز )

ست سویشرت و شلوار New Balance ( قرمز )

کانال اخبار کانال اخبار
-