گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، اقتصاد نیوز

لطفاً در این مکان اعتراض کنید!

لطفاً در این مکان اعتراض کنید!

اقتصادنیوز : تعیین محل‌هایی برای اعتراض در تهران، پیشنهادی بود که بعد از اعتراضات دی‌ماه ۱۳۹۶ در چندین استان کشور به طور جدی مطرح شد. بر این اساس، ورزشگاه‌های دستگردی، تختی، معتمدی، آزادی، شیرودی، بوستان‌های گفت‌وگو، طالقانی، ولایت، پردیسان، هنرمندان، پارک شهر و ضلع شمالی ساختمان مجلس شورای اسلامی به عنوان محل‌های مناسب تجمع در تهران تعیین شده‌اند و از این پس معترضان می‌توانند در این محل‌ها تجمع کنند. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی دامغان

اگر قصد دارید تا در ایران از جاذبه های تاریخی و باستانی دیدنی کنید می توانید از جاذبه ها و مکان های دیدنی دامغان با قدمت تاریخی بالای آن دیدن کنید این شهر در زمان اشکانیان پایتخت این حکومت بوده است و به همین دلیل دارای اهمیت تاریخی بالایی است. آرگا.

- بهترین مکان های دیدنی باکو و جاذبه های توریستی که نباید از دست بدهید!

کشور آذربایجان د ارای جاذبه های گردشگری بسیار است و از دیدنی ترین شهرهای آن که پایتخت این کشور نیز به شمار می رود می توان شهر باکو را نام برد که دارای چشم انداز ویژه است. مکان های دیدنی باکو می تواند توجه هر گردشگری را به خود جلب کند و به سمت خود بکشاند. آرگا.

- با بهترین مکان های دیدنی ماسال و دیدنی های متفاوت آن آشنا شوید

شهرستان ماسال دارای مکان های دیدنی مختلفی است این شهر از دو بخش ماسال و شاندرمن تشکیل شده است که هر یک جاذبه های خاص خود را دارند هر یک از این مناطق دارای جاذبه های خاص خود هستند. از مکان های دیدنی ماسال می توان به طبیعت زیبا و خاص روستاها اشاره کرد. آرگا.

- راهنمای سفر و معرفی مکان های دیدنی عمان

عمان از کشورهایی که به دلیل مراودات خود با ایران دارای گردشگران زیادی از این کشور و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران ایرانی به این کشور می روند و از مکان های دیدنی عمان دیدن می کنند کشور عمان از کشورهای زیبای عربی است که دارای جاذبه های توریستی خاص است. آرگا.

محصولات جدید:

- ادکلن زنانه کاترین Rasasi Catherine for women

- كفش مردانه REEBOK مدل GUM

- ادکلن دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion

- پایه نگهدارنده و شارژر اندروید BL

دستگاه خوشبو کننده هوا Lemser

دستگاه خوشبو کننده هوا Lemser

کانال اخبار کانال اخبار