گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ، اقتصاد نیوز

تصادف مرگبار تانکر حامل سوخت و اتوبوس در سنندج + فیلم

تصادف مرگبار تانکر حامل سوخت و اتوبوس در سنندج + فیلم

اقتصادنیوز؛ در سنندج برخورد یک تانکر حامل سوخت با اتوبوس بامداد امشب چند کشته و زخمی برجای گذاشت. آمار دقیقی از کشته شدگان این حادثه در دست نیست اما به گفته تعدادی از شاهدان عینی، 16 تا 20 نفر کشته شده اند. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- جزئیات انحراف هولناک اتوبوس در جاده کاشان

بر اثر این انفجار ۱۹ نفر در محل جان باختند و یک مجروح نیز در بیمارستان تسلیم مرگ شد. دیگر مسافران این اتوبوس و راننده نیز مصدوم شدند. این تنها حادثه اتوبوس مسافربری در جاده‌های کشور نبود همین ۳ ماه پیش بود که در حادثه‌ای مشابه اتوبوس مسافربری سنندج در نزدیکی پایانه مسافرتی به یک تانکر حمل سوخت برخورد کرد و ۱۳ نفر زنده زنده در آتش سوختند.

- راننده تانکر، مقصر تصادف مرگبار

با گذشت چند روز از این حادثه تلخ، عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان این که طبق بررسی‌های پلیس راننده تانکر مقصر وقوع تصادف با یک دستگاه اتوبوس در مسیر نطنز شناخته شده، افزود: انحراف ناگهانی راننده تانکر سوخت عامل وقوع تصادف بوده است.

- چاپ تصویری از فیلم “ابد و یک روز” در کتاب درسی و واکنش پیمان معادی

ابد و یک روز فیلم سینمایی ساخته سعید ملکان و نویسندگی سعید روستایی است این فیلم در سال ۹۴ اکران شده است و دارای مضمونی اجتماعی است که دارای ۹ سیمرغ بلورین از جشنواره ها است. آرگا.

- تعبیر خواب تصادف کردن با ماشین و سایر وسایل نقلیه

در این مطلب تعبیر خواب تصادف از دیدگاه معبران مختلف را برای شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مطالعه این مطلب تعبیر خواب نهایت لذت را ببرید. آرگا.

محصولات جدید:

- نیم بوت مردانه GÖN

- کیف دستی LOUIS VUITTON

- مانتو Parnia

- بافت مردانه مازراتی

قهوه ساز دو نفره فلورا Flavia

قهوه ساز دو نفره فلورا Flavia

کانال اخبار کانال اخبار