گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، اقتصاد نیوز

جامعه ایرانی دچار بحران جنسی شده است

جامعه ایرانی دچار بحران جنسی شده است

تحلیلگر مسائل اجتماعی با اشاره به برخی اشتباهات در الگوسازی برای زنان گفت: جامعه ما دچار بحران جنسی شده است. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- جستجو؛ حس آشنایی که به بحران تبدیل می‌شود

«جست‌وجو» بسیار پرتنش و مستحکم است، فیلم هیجانی‌-رازآلودی که سرعت مناسبی دارد و بخش‌های احساسی قدرتمندی نیز دارد. علاوه‌بر عناصر هیچکاکی‌ای که پیرامون گم‌شدن یک دختر دبیرستانی قرار گرفته اند، فیلم زمان خوبی را نیز صرف گسترش‌دادن روابط بین خانوادگی با استفاده از تصاویر صمیمی می‌کند. این تصاویر زمان‌های شادتر خانواده‌ی «کیم» را نشان می‌دهد.

- هر ایرانی 11 مرتبه در سال به مراکز درمانی مراجعه می‌کند

معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مردم ایران در سال 836 میلیون مرتبه به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند به تعبیری می‌توان گفت که هر فرد ایرانی 11 مرتبه در سال به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه می‌کند.

- همه ما دچار «کوری سفید» شده‌ایم!

ما همه را محکوم می‌کنیم اما وقتی به عرصه عمل می‌رسیم، چشم‌مان را بر تمام مسائل می‌بندیم و فقط به دنبال زین کردن اسب خود هستیم.

- تعبیر خواب سوسک از دیدگاه معبرین مختلف ایرانی و غربی

در این مطلب تعبیر خواب سوسک از دیدگاه معبران اسلامی و غربی را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم با کمک این مطلب تعبیر خواب بتوانید خوابی را که دیده اید به راحتی تفسیر کنید. آرگا.

محصولات جدید:

- عینک آفتابی Dior Gentle Monster

- انگشتر نقره زنانه طرح اشکواره مزين به فيروزه خوشرنگ کرمان

- ماگ سرامیکی مدل totoro

- اتو و حالت دهنده مو سه کاره Gemei GM-2929

عطر ادکلن کارولینا هررا گود گرل Carolina Herrera Good Girl

عطر ادکلن کارولینا هررا گود گرل Carolina Herrera Good Girl

کانال اخبار کانال اخبار