گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، اقتصاد نیوز

شواهد مهم مسکو علیه پنتاگون

شواهد مهم مسکو علیه پنتاگون

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفته است شواهد موجود از حمایت‌های مالی وزارت دفاع آمریکا از طالبان در افغانستان حکایت دارد. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- گریه‌های‌مان؛ برای حسین یا علیه حسین؟

نوار را در داخل ضبط زوار در رفته قرار داد، موذن‌زاده با آن صدای غم‌آلودش خواند: «زینب زینب زینب»، بی‌اختیار اشک گوشه چشم‌هایش جمع شد، با گوشه آستینش چشم‌هایش را پاک کرد و بعد گونی گندم را جلوی در مغازه گذاشت، دلش برای روزهای گذشته تنگ شده بود، دیگر محرم‌های این سال‌ها حال و هوای محرم‌های گذشته را نداشت مخصوصا مداحی‌ها که حال و هوای خود را از دست داده بودند و دیگر آن شور و شوق سابق را نداشتند.

- اروپا توان مقابله با تحریم‌ها علیه ایران را دارد؟

آلمان، بریتانیا و فرانسه در نظر دارند با این چرخه تجاری مستقل که مانند یک بورس مبادلاتی عمل خواهد کرد به ایران امکان دهند تا به طور مستقل از چرخه رایج، داد و ستدهای خود را انجام دهد.

- هشدار صالحی نسبت به اقدامات آمریکا علیه ایران

علی ‌اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهوری ایران و رئیس سازمان انرژی اتمی برجام را یکی از مهم‌ترین نگرانی‌ های جهانی برشمرد و تصریح کرد: اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

- جنگ اقتصادى گسترده آمریکا علیه ایران

اگر هر یک از خریداران عمده نفت خام ایران که چین، هند، ژاپن، کره جنوبی و اروپا هستند، از خرید خود خودداری کنند، ایران ضربه بزرگی خواهد دید. بحث این است که آیا واقعا آماده هستند ؟ آیا ما واقعا برای آن آماده هستیم؟

محصولات جدید:

- دستگاه پوليش دندان luma smile

- کفش مردانه اکو ECCO طرح جین

- کفش مردانه Lonin

- تلفن بی سیم و رومیزی پاناسونیک KX-TGE110

ادکلن مردانه گرم 32 دیور فارنهایت

ادکلن مردانه گرم 32 دیور فارنهایت

کانال اخبار کانال اخبار