گوناگون

دوشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ، موبنا

مردم آیفون‌ها را آتش زدند (+فیلم)

مردم آیفون‌ها را آتش زدند (+فیلم)

شهروندان ترکیه به منظور مقابله با جنگ تجاری آمریکا علیه این کشور و حمایت از اظهارات رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر تحریم محصولات آمریکایی، این بار تصاویری از آتش زدن و خرد کردن گوشی‌های آیفون خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند. . ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ماجرای ممنوع شدن فیلم ممنوعه

ممنوعه ممنوع شد؛ این مهمترین خبر حوزه فرهنگ در روز گذشته بود؛ خبری که با وجود تاکید رسانه‌ها بر اهمیت و داغ بودنش، یک‌جور‌هایی کهنه و بیات به‌نظر می‌رسید. حقیقتش از همان زمان‌که برخی رسانه‌ها نخستین قسمت‌های ممنوعه را با القابی، چون مستهجن به نقد کشیده و تقاضای تجدید نظر در مجوز‌های این سریال کردند، معلوم بود که این راه به آخر نخواهد رسید.

- روزنامه مردم سالاری : سه‌شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

- معضل معرفی فیلم برای آکادمی اسکار

هر فیلمی برای اسکار انتخاب می‌شد دوستان منتقد جار وجنجال به پا می‌کردند. به نظر من بهترین گزینه برای معرفی یک فیلم از جانب ایران به اسکار فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» ساخته برادران جلیلوند بود، چون این فیلم از هر نظر دارای ویژگی‌های لازم است.

- کدی که آیفون وآی پد را ری استارت می‌کند

یک محقق امنیتی کدی کشف کرده که سبب می شود دستگاه های آیفون و آی پد ری استارت شوند. این کد اطلاعات را سرقت نمی کند و بیشتر عصبانیت کاربر را در پی دارد. .

محصولات جدید:

- هدست بلوتوث دار و رم خور NIA X3

- کفش مردانه Reebok مدل liam

- اسپيكر فضایی

- کیف دستی طرح Passport

تیشرت مردانه طرح چریكی

تیشرت مردانه طرح چریكی

کانال اخبار کانال اخبار