گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، سلامت نیوز

تاثیر شگفت انگیز غذاهای رنگارنگ در مبارزه با ۵ بیماری مزمن

تاثیر شگفت انگیز غذاهای رنگارنگ در مبارزه با ۵ بیماری مزمن

سلامت نیوز: حدود ۶۰۰ نوع کاروتنوئید منحصر به فرد در گونه های گیاهی مختلف یافت شده و علم ثابت کرده است که وجود آنها به افزایش کیفیت زندگی و کاهش بار بیماری های مزمن کمک می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ازeasyhealthoptionsکاروتنوئیدها دسته ای از رنگدانه ها هستند که در جذب نور در گیاهان نقش بسیار مهمی دارند. از کاروتنوئیدهای مهم می توان به بتاکاروتن، آلفا کاروتن و لیکوپن و گزانتوفیل اشاره کرد. بتا کاروتن و آلفاکاروتن مسئول رنگ نارنجی هویج، لیکوپن مسئول رنگ قرمز گوجه فرنگی و آستا ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ریشه کنی بیماری سل در جهان تا سال ۲۰۳۰

در سال ۲۰۱۷ افراد بسیار کمتری مبتلا به بیماری سل شده و درگذشته اند اما همچنان این بیماری عفونی در جهان وجود دارد.

- روش‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری در فصل جدید

ساعت 24- متخصص تغذیه درباره مواد غذایی مفید در تقویت سیستم ایمنی بدن و راهکارهای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها در فصل پاییز توضیح داد.

- فواید شگفت انگیز پیاده روی در دوران بارداری

پیاده روی برای سلامتی و تناسب اندام مفید است و بارداری هم بهترین زمان برای بهره بردن از فواید بیشمار پیاده روی است. پیاده روی در دوران بارداری هیچ ایرادی ندارد به این شرط که زیاده روی نکنید و پزشک‌تان هم اجازه‌اش را به شما داده باشد.

- ارتباط غذای نذری با بیماری روده!

رعایت نکردن موازین بهداشتی در توزیع نذورات در مراسم عزاداری، مساجد، تکایا و هیات‌ها احتمال بروز بیماری‌های مرتبط با غذا به وی‍‍ژه بیماری‌های عفونی روده‌ای را افزایش می‌دهد.

محصولات جدید:

- کفش مردانه مدل Massimo Dutti

- کفش دخترانه طرح ارتشی

- بافت مردانه مدل Sasha (آبی)

- تیشرت یقه ایستاده Alexander

شنل مردانه Happy

شنل مردانه Happy

کانال سلامت کانال سلامت