گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، سلامت نیوز

چگونه اضطراب های شریک زندگی مان را کم کنیم؟

چگونه اضطراب های شریک زندگی مان را کم کنیم؟

سلامت نیوز: اختلال اضطراب یکی از مشکلات شایعی است که بسیاری از زن یا شوهرها هم با آن دست به گریبان هستند. در صورتی که یکی از زوجین به اضطراب مبتلا باشد، طرف دیگر چطور می تواند به او کمک کند؟ به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت تبیان، اغلب اوقات دلم شور می زنه... نمی دونم برای چی... در واقع برای همه چی دلشوره دارم، تا وقتی که پسرم از مدرسه برگرده دلم هزار تا راه می ره، یا هفته پیش که شوهرم یک مشکل مالی کوچک داشت فکری نبود که به سر من نزنه... دست خودم نیست... ولی صبح ها با نگرانی زیاد بلند می شم ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ۶ ماه زندگی نباتی دختر ۹ ساله/ «سارینا گزمه» نیازمند حمایت است

علی آباد- سارینا گزمه، دختر ۹ ساله ای که با غفلت پرستار، کودکی اش در زندگی نباتی می گذرد، به حمایت مسئولان بخصوص استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیاز دارد.

- تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد/ آسیب های حرفه پرستاری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران با بیان اینکه تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد، گفت: پرستاران بیشتر از سایر گروه‌های شغلی در معرض پیامدهای منفی عدم تعادل کار و خانواده هستند.

- تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد/ آسیب های شغل پرستاران

رئیس سازمان نظام پرستاری ایران با بیان این که تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد گفت: پرستاران بیشتر از سایر گروه‌های شغلی در معرض پیامدهای منفی عدم تعادل کار و خانواده هستند.

- اسیدهای چرب اُمگا ۳ چگونه جلوی رشد سرطان را می‌گیرند

حقیقات جدید می‌گوید «قاتل طبیعی درد» یا همان «سیستم اندوکانابینوئید» / Endocannabinoid System می‌تواند با فعال‌سازی اسیدهای چرب امگا 3 با سرطان مبارزه کند.

محصولات جدید:

- ادکلن زنانه ورساچه کریستال نویر Versace Crystal Noir

- كفش دخترانه PUMA مدل HILA

- هولدر مغناطیسی موبایل مخصوص دریچه کولر اتومبیل

- رخت آویز فرفورژه هومکت

بافت مردانه Selno

بافت مردانه Selno

کانال سلامت کانال سلامت
-