گوناگون

چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، سلامت نیوز

رصد بازار دارویی کشور در وزارت بهداشت/بیماران نگران نباشند

رصد بازار دارویی کشور در وزارت بهداشت/بیماران نگران نباشند

سلامت نیوز:وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تکذیب برخی اخبار مبنی بر اتخاذ تصمیماتی درباره خروج دارو از لیست کالاهای اساسی کشور اظهار کرد: ما هیچ تصمیم جدیدی جدا از آنچه که در طول یکی دو سال گذشته اتخاذ شده، نداریم. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره برخی اخبار مبنی بر خروج دارو از لیست کالاهای اساسی، اظهار کرد: اخبار منتشر شده در این باره شایعه است و نباید به آنها توجه شود، ما هیچ تصمیم جدیدی جدا از آنچه که در یکی دوسال گذش ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ۱۸۱ مورد مرگ و میر آنفلوآنزا در کشور طی سال گذشته

عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا با عنوان این مطلب که در سال گذشته ۷۸۷ نفر بر اثر موارد مشکوک به آنفلوآنزا در کشور فوت کرده اند، گفت: ۱۸۱ مورد از این فوتی ها با آزمایش مثبت آنفلوآنزا تائید شده است.

- تشکیل ستاد تدابیر ویژه در وزارت بهداشت

وزیر بهداشت از خرید بیش از یک سوم نیازهای بازار دارویی و تجهیزات پزشکی خبر داد و گفت: با کسانی که قصد سودجویی و احتکار دارو و تجهیزات پزشکی را دارند قاطعانه برخورد می کنیم.

- تغییری در تامین داروهای مورد نیاز رخ نمی‌دهد/ مردم را نگران نکنید

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ تغییری در زمینه تامین داروهای کشور رخ نخواهد داد و نباید در مردم ایجاد نگرانی کرد.

- ایران میزبان بزرگ ترین رویداد دارویی در خاورمیانه

بزرگ ترین رویداد دارویی کشور و خاورمیانه، با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت فعال در حوزه دارو و صنایع وابسته، در تهران برگزار می شود.

محصولات جدید:

- کفش مردانه نایک مدل Presto

- كفش مردانه ECCO مدل SOSHA قهوه ای

- اینورتر برق خودرو - مبدل 12 ولت به 220 ولت

- ساعت مچی Bulbul مدل Pebble

پالتو زنانه گاباردین

پالتو زنانه گاباردین

کانال سلامت کانال سلامت
-