گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ساعت24

شایع‌ترین سرطان در مردان و زنان ایرانی

شایع‌ترین سرطان در مردان و زنان ایرانی

ساعت 24- دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به جدیدترین آمار سرطان در کشور گفت: سرطان دستگاه گوارش به ویژه معده بالاترین آمار مرگ و میر را داشته است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- تبعات جمع‌آوری وسایل سونوگرافی از مطب متخصصین زنان و مامایی

انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران، در بیانیه ای نسبت به اقدام وزارت بهداشت در جمع آوری وسایل سونوگرافی تشخیصی از مطب متخصصین زنان و مامایی، به شدت انتقاد و گلایه کرد.

- ادعای تاثیر مثبت نوشابه‌های رژیمی در مبتلایان به سرطان روده

ساعت 24-متخصصان سلامت در یک مطالعه جدید مدعی شدند که مصرف نوشیدنی‌های رژیمی (حاوی شیرین‌کننده‌های مصنوعی) احتمال بازگشت سرطان روده را در بیماران کاهش می‌دهد.

- درمان سرطان با یک ماده سرطان‌زا!

فعالیت آنزیم Pin1 در بیشتر انواع سرطان بیش از حد است، به ویژه در سلول های بنیادی سرطان که رشد تومور را هدایت کرده و اغلب می تواند کلید مقاومت سرطان به درمان های سنتی باشد.

- آیا این نوشیدنی محبوب سرطان زاست؟

قهوه نوشیدنی بسیار محبوبی است که برخی مدعی سرطان‌زا بودن آن بوده و برخی دیگر فواید بسیاری از جمله ضد سرطان بودن را برای آن بر می‌شمارند. اما مطالعات در این مورد چه می‌گویند؟

محصولات جدید:

- هندزفری بلوتوث طرح اپل

- بافت مردانه Yarin (مشکی)

- تخت بادی ضد آب کیف دار

- بلوز چهارخونه مردانه طرح LOTTO

هواپیما ایرباس فلزی مدل 3803

هواپیما ایرباس فلزی مدل 3803

کانال سلامت کانال سلامت
-