گوناگون

پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ، مهر

رتبه بندی خدمات پس از فروش شرکت های تجهیزات پزشکی

رتبه بندی خدمات پس از فروش شرکت های تجهیزات پزشکی

سرپرست اداره مهندسی ونگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی، از اعلام نتایج فاز هفتم رتبه بندی خدمات پس از فروش شرکت های تجهیزات پزشکی ازطریق سامانه رتبه بندی به آدرس www.ranking.imed.ir خبر داد. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- دسترس نبودن پزشک آنکال درتعطیلات تخلف است/ بیمارستان‌ها موظف به ارائه خدمات اورژانسی هستند

منوچهر جمالی سوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره در دسترس نبودن پزشکان آنکال درتعطیلات، گفت: پزشکان آنکال درایام تعطیل در بیمارستان‌ها مسئولیت قانونی دارند که در دسترس باشندتا اگر بیماری اورژانسی نیاز به خدمات رسانی در اسرع وقت داشت بربالین بیمارحاضرشوند و اگردر این خصوص کوتاهی انجام شود، بطور حتم تخلف در حوزه درمان صورت گرفته است.

- اظهارات غیرواقعی درباره تجهیزات دندانپزشکی

رضا مسائلی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به برخی اظهار نظرها مبنی بر کافی نبودن تخصیص ارز دولتی برای تامین تجهیزات دندان‌پزشکی و افزایش قاچاق چمدانی این تجهیزات، گفت: در حوزه دندان‌پزشکی با اظهاراتی مواجهیم که با واقعیت فاصله دارند.

- تامین کمبودهای احتمالی ملزومات پزشکی مراکز درمانی کشور

سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: تدابیر لازم برای مدیریت تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مراکز درمانی و پیشگیری از کمبودهای احتمالی اندیشیده شده است.

- فعالیت ۶۱۰۰ کمپانی بین المللی تجهیزات پزشکی در ایران

مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، گفت: دیپلماسی سلامت در حوزه تجهیزات پزشکی در ایران چشم انداز روشنی دارد.

محصولات جدید:

- شلوار اسلش مردانه Kima

- دستبند گلناز با گل هایی سنگی از جنس چشم گربه

- دستگاه بافت مو آفریقایی پرنسلی Princely

- کفش مردانه Reebok مدل liam

بافت مردانه مایکل

بافت مردانه مایکل

کانال سلامت کانال سلامت