گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ، سلامت نیوز

چگونه با وجود افسردگی ورزش کنیم

چگونه با وجود افسردگی ورزش کنیم

سلامت نیوز:ورزش کردن طول عمر افراد را افزایش می دهد و حتی کسانی که از افسردگی رنج می برند می توانند از فواید ورزش بهره مند شوند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ، افسردگی یکی از عواملی است که باعث می شود افراد ورزش را کنار بگذارند. ورزش کردن در زمان افسردگی سخت تر است اما قابل انجام است. به گزارش Science daily،افراد مبتلا به افسردگی می توانند از نکات زیر برای افزایش استقامت در ورزش استفاده کنند: ـ هر روز زمانی را برای ورزش کنار بگذارید. ـ برای خود هدف گذاری داشته باشید. ـ ورزش های مت ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد/ آسیب های حرفه پرستاری

رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران با بیان اینکه تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد، گفت: پرستاران بیشتر از سایر گروه‌های شغلی در معرض پیامدهای منفی عدم تعادل کار و خانواده هستند.

- تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد/ آسیب های شغل پرستاران

رئیس سازمان نظام پرستاری ایران با بیان این که تعادلی بین کار و زندگی پرستاران وجود ندارد گفت: پرستاران بیشتر از سایر گروه‌های شغلی در معرض پیامدهای منفی عدم تعادل کار و خانواده هستند.

- ریسک افسردگی پس از زایمان در زنان جوان امروزی بیشتر است

به گفته محققان، با افزایش فشارهای ناشی از شبکه های اجتماعی و سرعت زندگی مدرن، ماردان باردار جوان تر نسبت به مادران خود ۵۰ درصد بیشتر در معرض ریسک ابتلا به افسردگی پس از زایمان قرار دارند.

- اسیدهای چرب اُمگا ۳ چگونه جلوی رشد سرطان را می‌گیرند

حقیقات جدید می‌گوید «قاتل طبیعی درد» یا همان «سیستم اندوکانابینوئید» / Endocannabinoid System می‌تواند با فعال‌سازی اسیدهای چرب امگا 3 با سرطان مبارزه کند.

محصولات جدید:

- كفش مردانه NIKE مدل MILO

- صندل پاشنه بلند مجلسی زنانه مشکی جیر سگک دار دکولته مجلسی MECREA

- هدست بلوتوث jabra

- بافت مردانه مدل Sasha (آبی)

ست کیف و کفش ترلان

ست کیف و کفش ترلان

کانال سلامت کانال سلامت
-