گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، سلامت نیوز

۸۰۰خانوار پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی

۸۰۰خانوار پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی

سلامت نیوز:رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: براساس مصوبه مجلس و تاکید دولت، از سال گذشته پرداختی مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد افزایش یافته و در کنار آن با پرداخت منابع اعتباری مورد نیاز نسبت به پوشش بیمه ای جامعه هدف بهزیستی و جذب تدریجی ۸۰۰ نفر خانوار پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی اقدامات مناسبی انجام شده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در شانزدهمین گردهمایی علمی – تخصی معاونین پیشگیری بهزیستی سراسر کشور در سرعین اظهار کرد: با استقرار معاونت توسعه پیش ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- قیمت خدمات دندانپزشکی افزایش نمی‌یابد

رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، از عدم افزایش تعرفه‌های دندانپزشکی خبر داد و گفت: این اقدام همکاران ما سیاست انقباضی جهت آسیب‌ ندیدن مردم در شرایط اقتصادی کنونی است.

- ۲میلیون نفر از خدمات دندانپزشکی بیمه سلامت استفاده کردند

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران ، از مراجعه دو میلیون نفر به مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سلامت خبر داد.

- چالش های خدمات پرستاری در منزل /بیمه ها باید حمایت کنند

ارائه مراقبت های پرستاری در منزل، یکی از روش های کنترل هزینه در نظام سلامت است که موجبات اشتغال زایی در بازار سلامت را فراهم می آورد، اما اجرای این طرح همواره با چالش هایی مواجه بوده است.

- زائران ایرانی حج تحت پوشش خدمات درمانی قرار می گیرند

رئیس مرکز پزشکی حج هلال احمر، گفت: علاوه بر استفاده ازخدمات بیمارستانی سعودی در مکه و مدینه درمانگاه‌های شبانه‌روزی و مطب‌های هشت ساعته نیز برای ارائه خدمات پزشکی به زائران دایر می‌شود.

محصولات جدید:

- ژاکت بافت Oliver

- پالتو زنانه فوتر

- جاروبرقی اتوماتیک شیائومی Xiaomi

- کفش مردانه NIKE مدل perso (قرمز)

كفش مردانه مدل OWUNDYS

كفش مردانه مدل OWUNDYS

کانال سلامت کانال سلامت
-