گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، اقتصاد آنلاین

جلوگیری از پوکی استخوان با رژیم مدیترانه‌ای

جلوگیری از پوکی استخوان با رژیم مدیترانه‌ای

نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها نشان داده است، پیروی از رژیم مدیترانه‌ای می‌تواند مانع از پوکی استخوان شود. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ورزشی که از آلزایمر جلوگیری می کند!

بعضو انجمن پزشکان ورزشی گفت : یماری آلزایمر با از دست دادن حافظه کوتاه مدت، فراموش کردن نام ها و آدرس‌ها آغاز و کم کم تا جایی پیش می‌رود که فرد حتی راه بازگشت به خانه را فراموش می‌کند.

- مولکول موثر در بروز پوکی استخوان، شناسایی شد

محققان کالج پزشکی جورجیا در آمریکا موفق به شناسایی یک مکانیسم مولکولی شده‌اند که می‌تواند مانع از پوکی و شکستگی استخوان ناشی از افزایش سن شود.

- راهکارهای جلوگیری از خون دماغ شدن و علت‌های آن

اگر چه خونریزی بینی به خصوص در شب می‌تواند دردسرساز باشد اما علت این خونریزی‌ها معمولا خطرناک نیستند. خونریزی بینی یا به اصطلاح عامیانه‌تر "خون دماغ" شدن یک عارضه شایع است و اکثر افراد حداقل یک بار آن را تجربه کرده‌اند.

- کاهش 55 درصدی آب مصرفی با تغییر رژیم غذایی

سلامت نیوز: مطالعات محققان ایتالیایی نشان می دهد نوع رژیم غذایی تاثیر قابل ملاحظه ای بر میزان آب مصرفی دارد و با گرایش به سمت رژیم غذایی سالم می توان میزان آب مصرفی را تا 55 درصد کاهش داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، گرچه سیاره ما با آب احاطه شده است، ولی میزان آب سالم قابل شرب بسیار محدود است و پیوسته این ترس وجود دارد که این منابع محدود به زودی جوابگوی نیاز ساکنین زمین نخواهد، بود. به گزارش پایگاه خبری ساینس دیلی،مطالعات جدید که توسط محققان ایتالیایی صورت گرفته نشان می دهد نوع رژ

محصولات جدید:

- تخت بادی ضد آب کیف دار

- ادکلن خنک بلو شنل مخصوص مردان

- لیوان با طرح لنز دوربین عکاسی

- کفش مردانه Nike مدل Runer

سشوار حرفه ای Gemei

سشوار حرفه ای Gemei

کانال سلامت کانال سلامت