گوناگون

چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ایسنا

احقاق حق ایرانیان در مذاکرات جهانی برای خودباختگان غیرقابل تصور است

احقاق حق ایرانیان در مذاکرات جهانی برای خودباختگان غیرقابل تصور است

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری نوشت: برخی که فریاد استکبار ستیزی آنها گوش فلک را کر کرده است از سر خود باختگی یا خودکم‌بینی نمی‌توانند تصور کنند که ایرانی‌ها بتوانند در عالیترین سطوح جهانی وارد مذاکره شده و حقوق ملی خود را به دست آورند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- کاخ سفید تصور مذاکره یک سویه با ایران را برای همیشه فراموش کند

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: دولت آمریکا تصور مذاکره یک سویه و از سر زیاده جویی و در سایه تهدید با ایران سرفراز را برای همیشه فراموش کند.

- امام خامنه‌ای: تصور حل مشکلات با مذاکره یا رابطه با آمریکا "خطایی واضح" است/ نباید معطل بسته اروپایی ماند

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: حضور منطقه‌ای جزو عناصر قدرت و امنیت ایران است و عقبه راهبردی کشور محسوب می‌شود، به همین علت دشمنان با آن مخالفند.

- رسول موسوی: مذاکرات ترامپ و پوتین اثر آنی بر برجام ندارد

سفیر پیشین ایران در فنلاند گفت: در حال حاضر آمریکا با کشورهای چین، روسیه، اروپا و انگلیس و نیز ناتو مسائل زیادی دارد و این مهم‌ترین فرصت می‌تواند برای ایران باشد. باید از این فرصت استفاده کرد تا با دست خودمان به موضوع اول دنیا تبدیل نشویم.

- معاون سیاسی جدید حزب ندای ایرانیان مشخص شد

در آخرین جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، عیسی چمبر با رای اعضای شورا به عنوان معاون سیاسی جدید حزب ندای ایرانیان انتخاب شد.

محصولات جدید:

- شلواراسلش مردانه abercrombie مدل dapple

- كفش مردانه NIKE مدل PRESTO سبز

- کیف دستی GUCCI

- سویشرت مردانه Lepida

عینک اسپرت Ray Ban تاشو

عینک اسپرت Ray Ban تاشو

کانال اخبار کانال اخبار
-