گوناگون

پنجشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ، ای تی رسان

هواپیمای جنگنده فوق‌ مدرن چین با نام J20 را بشناسید

هواپیمای جنگنده فوق‌ مدرن چین با نام J20 را بشناسید

اولین جنگنده نسل پنجم چین سرانجام عملیاتی شد اما اکنون یکی از معایب این جت جنگنده مشخص شده است: موتور‌های مورد استفاده، نیروی محرکه‌ای کمتر از مقدار پیش‌بینی شده تولید می‌کنند. مشکل موتور بدین معنا خواهد بود که جنگنده رادار گریز تاخیری مهم را در طی فرایند توسعه خود تجربه خواهد کرد و مجبور است […] . ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- کانسپت پژو e-Legend معرفی شد؛ تجلی روح 504 کوپه در پیکره ای مدرن و پیشرفته

با 120 سال سابقه، پژو یکی از قدیمی ترین بازیگران عرصه صنعت خودرو محسوب می شود. چنانچه نگاهی به تاریخچه این شرکت فرانسوی داشته باشیم، با برخی از اتومبیل های واقعا زیبا روبرو می شویم. کوپه 504 یکی از این ... دیجیاتو.

- روزیاتو: بوئینگ ۷۷۷X-9: بزرگ ترین هواپیمای مسافربری دو موتوره جهان

وقتی که ساخت آن به طور کامل به اتمام برسد، هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ ایکس-۹ بلندترین طول بال، تقریباً ۷۲ متر، را در تاریخچه کمپانی بوئینگ خواهد داشت. بال های خاص این هواپیما به آن امکان خواهند داد که قدرت لیفت ... دیجیاتو.

- آثار زنده تکامل در بدن را بشناسید (گجت تی وی)

مطابق با بسیاری از نظریه‌های علمی، انسان‌ها نیز همانند بسیاری از موجودات دیگر در طی زمان تکامل پیدا کرده‌اند. اما آیا با آثار زنده تکامل در بدن آشنا هستید؟ بدن انسان اسرارهای بسیاری دارد که تکامل بخش‌های مختلف آن، یکی از همین موارد است. با کمی دقت می‌توان آثاری را در بدن پیدا کرد که پیش ... .

- روزیاتو: ۴ جنگنده نسل ششم قدرتمند و پیشرفته‌ای که تا سال ۲۰۴۰ وارد سرویس خواهند شد

هوش مصنوعی نقش مهمی در هواپیماهای جنگنده نسل ششم خواهد داشت که نقش دسته بندی و پردازش داده ها و البته تحلیل خطرات و تهدیدها برای کاهش بار کاری خلبان را بر عهده خواهد داشت. تامین نیروی انسانی انتخابی و ... دیجیاتو.

محصولات جدید:

- اسپینر سه پره ضد استرس

- کفش مردانه مدل Fila

- بلوز پاییزه مردانه ماسیما دیوتی مدل Vesta

- کفش Brooks مدل Farina

ال ای دی LG 49LJ610

ال ای دی LG 49LJ610

کانال اخبار کانال اخبار