گوناگون

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ، کلیک

پرونده‌ های مالی کسب‌ و کارهای مجازی از این پس به دادگاه نمی‌ رود

پرونده‌ های مالی کسب‌ و کارهای مجازی از این پس به دادگاه نمی‌ رود

رسانه کلیک – دبیر انجمن صنفی کسب‌ و کارهای مجازی گفت: با پیگیری های این اتحادیه، از این پس دیگر پرونده‌ های مالی کسب‌ و کارهای مجازی به دادگاه نمی‌ رود و همه فرآیند از طریق یک اپلیکیشن انجام خواهد شد. به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ رضا الفت‌ نسب دبیر انجمن صنفی کسب‌ […] . ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- کسب و کارهای نو و مانعی به نام اقتصاد دولتی

تهران– ایرنا– دولت ها در کشورهای دارای اقتصاد پیشرفته مبتنی بر علوم و فناوری های جدید دو وظیفه برعهده دارند، وضع قوانین و نظارت؛ اما حجم بزرگی از اقتصاد ایران دولتی است و کارشناسان همین امر را بزرگترین مانع در برابر ظهور اقتصاد جدید بر پایه کسب و کارهای نو می دانند.

- ۳ کارمند برای انجام کارهای هر کارآفرین لازم است

کارآفرینان تأثیر فوق‌العاده زیادی روی جامعه دارند. این افراد به اندازه‌ی سه کارمند کار می‌کنند و زندگی بسیاری از افراد از جمله کارمندانشان را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

- شهری که حامی مالی مهاجرانش است

شهر‌هایی در دنیا وجود دارند که به دلیل کاهش جمعیت به  کسانی که به آنجا نقل مکان می‌کنند امتیازات مالی می‌دهد با یکی از این شهرها آشنا شوید.

- پروژه ساخت هدست واقعیت مجازی مبتنی بر Daydream اچ تی سی لغو شد

به تازگی اچ تی سی در کنفرانس توسعه دهندگان Vive اعلام کرده که پروژه ساخت هدست واقعیت مجازی مستقل مبتنی بر Daydream خود را لغو کرده و گوگل نیز این موضوع را تأیید نموده است. گفتنی است اولین بار در ... دیجیاتو.

محصولات جدید:

- شارژر فندکی خودرو مدل مرسدس بنز

- بافت مردانه Selno

- کفش مردانه Ecco مدل Vino

- ماشين اصلاح سر و صورت DINGLING مدل RF-609

شارژر فندکی خودرو مدل لکسوس

شارژر فندکی خودرو مدل لکسوس

کانال اخبار کانال اخبار
-