گوناگون

سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، کلیک

قابلیت Smart Compose جیمیل چگونه کار می کند؟

قابلیت Smart Compose جیمیل چگونه کار می کند؟

رسانه کلیک – قابلیت Smart Compose جیمیل در کنفرانس Google I/O 2018 معرفی شد و به تازگی نیز به نسخه دسکتاپ این سرویس اضافه شده است. اگر از دنبال کنندگان اخبار دنیای تکنولوژی باشید، مطمئنا می دانید که کنفرانس Google I/O 2018 اخیرا برگزار و در آن، برخی محصولات جدید گوگل معرفی شد. یکی از […] . ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- استوری اینستاگرام چگونه نحوه زندگی کردن ما را دگرگون کرده است

این روزها، استوری به یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های اینستاگرام تبدیل شده و زندگی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی را بیش از پیش دستخوش تغییر کرده است.

- راهنمای خدمات الکترونیک: چگونه می‌توان فرار مالیاتی متخلفان را گزارش داد؟

اخیرا به راه افتادن هشتگ #پزشک_فراری_از_کارتخوان در توییتر فارسی موجی از اعتراضات مردمی را به راه انداخته و بیشتر از همه کارمندانی را عصبانی کرده است که هرماه قبل از آنکه دستمزد خود را ببینند، مالیات را به صورت خودکار ... دیجیاتو.

- تجهیز خودران‌های اپل به شیشه جلو با قابلیت AR برای استفاده از FaceTime

ایتنا - درست است که می‌توانید برای تماس از تلفنتان هم استفاده کنید، ولی وقتی می‌توانید از اتومبیلیتان برای چت با دیگران استفاده کنید دیگر چه نیازی به تلفن است؟

- سیری اپل احتمالا به قابلیت پشتیبانی از چند کاربر مجهز خواهد شد

اپل اینسایدر به‌تازگی گزارشی از عملکردهای احتمالی پتنت جدید اپل ارائه کرده است. این پتنت، سیستم شناسایی صدا را قادر می سازد تا کاربران را از طریق صحبت کردن بشناسد.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه GIVENCHY

- کفش مردانه Lacoste مدل Balten (سبز)

- کفش مردانه اکو ECCO طرح جین

- کیف کج زنانه شنل مدل Sophia

شلوار اسلش مردانه طرح A-F

شلوار اسلش مردانه طرح A-F

کانال اخبار کانال اخبار
-