گوناگون

سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، زومیت

اپل در یک فصل سودی بیش از تمام دوران فعالیت آمازون کسب کرد

اپل در یک فصل سودی بیش از تمام دوران فعالیت آمازون کسب کرد

اپل بسیار سود‌آور‌تر از آمازون است؛ بررسی‌های کارشناسان مالی حاکی از آن است که اپل در حال حاضر در موقعیت سوددهی بسیار بالاتری از آمازون قرار دارد؛ اما پیش‌بینی‌ها نیز آینده‌ی درخشانی را برای آمازون متصور هستند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- انجام جراحی جمجمه توسط اینکاها در دوران باستان

انجام جراحی جمجمه فرایندی بسیار پیچیده و نیازمند مهارت، دانش و فناوری های پیشرفته حتی در عصر حاضر است؛ اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید اینکاها حدود هزار سال پیش، جراحی جمجمه را با نرخ مرگ و میر ۱۵ درصد انجام می‌داده‌اند. انجام جراحی جمجمه از حساسیت خاصی برخوردار است، زیرا این بخش از بدن ... .

- بلندگوی آمازون جاسوس چینی می‌شود

هکرهای چینی بلندگوی آمازون را به‌عنوان ابزاری برای جاسوسی به کار گرفتند.

- هکر‌های چینی بلندگوی آمازون را هک کردن

موسسه امنیتی تنسنت از شناسایی چند آسیب پذیری در بلندگوی هوشمند اکوی آمازون خبر داده که باعث می شود بلندگوی یادشده به ابزاری برای استراق سمع و جاسوسی مبدل شود.

- رسما تایید شد: تمام گوشی های نوکیا اندروید ۹ پای را دریافت خواهند کرد

شعار اصلی اچ ام دی گلوبال، ارائه تجربه اندروید “خالص، ایمن، و به روز” بوده است که این شرکت تا کنون به بهترین شکل به آن عمل کرده است. اکنون وب سایت فنلاندی معتبر Suomimobiili.fi یک تایید رسمی از سوی HMD Global دریافت کرده که بر اساس آن، همه گوشی های نوکیا که تا به حال معرفی شده اند، به روز رسانی اندروید ۹ پای را دریافت خواهند کرد. .

محصولات جدید:

- بلوز آستین بلند مردانه Rock

- اتو بخار زومیت ZOOMIT

- بافت مردانه مدل Sasha (آبی)

- کفش دخترانه New balance Ranita

کفش ورزشی مردانه نیو بالانس Re engineered 580 New Balance

کفش ورزشی مردانه نیو بالانس Re engineered 580 New Balance

کانال اخبار کانال اخبار
-