گوناگون

سه شنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ، سیمپوزیا

چهارمین سمینار تومورهای سر و گردن ایران

چهارمین سمینار تومورهای سر و گردن ایران

چهارمین سمینار تومورهای سر و گردن ایران توسط دانشگاه-علوم-پزشکی-و-خدمات-بهداشتی-درمانی-شهید-بهشتی در شهر تهران برگزار می شود. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- رئیسان دانشگاه های ایران و ترکیه تفاهمنامه همکاری امضا کردند

تبریز- ایرنا - رئیس دانشگاه تبریز با اشاره به اینکه نشست همکاری‌های علمی ایران و ترکیه با حضور رئیسان دانشگاه‌های سطح یک و دو کشور به مدت دو روز در دانشگاه آیدین استانبول برگزار شد، گفت: در پایان این نشست چند تفاهمنامه همکاری امضا شد.

- همکاری دیجی‌کالا و روکولند: غول فروشگاهی ایران کامل شد

امروز، دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ گروه دیجی‌کالا طی نشستی خبری با عنوان آغاز همکاری دیجی‌کالا و روکولند برنامه‌های خود را در گروه مواد غذایی و سایر محصولات تند مصرف تشریح کرد. به گزارش آی‌تی‌رسان، این نشست خبری که در محل موسسه فرهنگی اکو در تهران برگزار شد، اهداف دیجی‌کالا پیرامون ورود به عرضه این حوزه […] .

- برگزاری چهارمین دوره کنفرانس بین‎المللی پردازش سیگنال و سیستم‎های هوشمند

چهارمین دوره کنفرانس بین‎المللی پردازش سیگنال و سیستم‎های هوشمند در تاریخ 4 الی 6 دی‎ماه 1397 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد.

- تماشا کنید: فینال اولین دوره از مسابقات زولا در ایران با همکاری MSI

رسانه کلیک – زولا یک بازی‌ کامپیوتری بین المللی است که کاربران ایرانی می‌توانند به طور مستقیم از آن استفاده کنند. اخیرا مسابقه‌ای از طرف این بازی در شهر استانبول ترکیه برگزار شد که گیمرهای ایرانی‌ زیادی در آن شرکت کردند. فینال اولین دوره از مسابقات زولا در ایران با همکاری MSI برگزار شده است. گزارش […] .

محصولات جدید:

- دستگاه فر کننده مو

- مسواک برقی اورال بی Oral-B

- كفش مردانه ADIDAS مدل OREO

- فندک USB طرح Eco Lighter

ست سویشرت و شلوار Messi

ست سویشرت و شلوار Messi

کانال اخبار کانال اخبار
-