گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، دیجیاتو

چگونه حساب کاربری اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

چگونه حساب کاربری اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود و احتمالا شما هم یکی از کاربران پر شمارش باشید. این شبکه‌ی اجتماعی که مبتنی بر به اشتراک گذاری عکس و فیلم است، حالا یکی از پرکاربرد ترین شبکه‌های اجتماعی ... دیجیاتو. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- میانبرهای سیری چه هستند و چگونه با آن‌ها کار کنیم؟

iOS 12 بالاخره پس از انتظارات بسیار روانه آیفون‌ها شد. در همین راستا مطلبی هم در دیجیاتو کار کردیم و از ۱۹ ویژگی تازه نسخه جدید iOS برایتان گفتیم. اما از میان ویژگی‌های تازه یک ویژگی هست که نظر بسیاری ... دیجیاتو.

- مردان ایکس چگونه می‌توانند به انتقامجویان ملحق شوند؟

پس از اینکه ادغام دو شرکت والت دیزنی و فاکس به صورت رسمی اعلام شد، شایعات زیادی مبنی بر اضافه شدن مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول در فضای مجازی منتشر شد. انتشار این شایعات در نهایت والت دیزنی  را ... دیجیاتو.

- روزیاتو: چگونه تروریست ها و فعالیت های مشکوک به حملات تروریستی را تشخیص دهیم؟

با توجه به گسترش فعالیت های تروریستی در سراسر جهان و به ویژه منطقه ی خاورمیانه بنظر می رسد باید آگاهی در مورد علائم حملات تروریستی بالاتر برود و با هوشیاری بیشتری مراقبت فعالیت های اطرافمان باشیم تا پیش از ... دیجیاتو.

- صحبتی از فیلتر اینستاگرام در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ ای نشده است!

رسانه کلیک – عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ ای می‌ گوید صحبتی از فیلتر اینستاگرام در این کمیته به میان نیامده است. به گزارش کلیک به نقل از اقتصاد آنلاین؛ محمد کاظمی عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ ای درباره برخی اظهارات مبنی بر احتمال بسته شدن اینستاگرام عنوان کرد: چنین مسائلی در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه […] .

محصولات جدید:

- كفش دخترانه PUMA مدل HILA قرمز

- کفش مردانه ساقدار NIKE مدل FORCE (مشکی)

- نیم بوت دخترانه Massimo Dutti

- پالتو زنانه فوتر

کفش مردانه ساق دار Ecco مدل Paramata (مشکی)

کفش مردانه ساق دار Ecco مدل Paramata (مشکی)

کانال اخبار کانال اخبار