گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ماهنامه شبکه

گالری عکس: انسان‌های سال 1900 چه تصوری از سال 2000 داشتند؟

گالری عکس: انسان‌های سال 1900 چه تصوری از سال 2000 داشتند؟

بشر همواره این توانایی را داشته تا آینده را پیش‌بینی کند و به‌عقیده تعدادی از خبره‌های آب‌نبات چوبی در دوران اوج دومین انقلاب صنعتی، آینده‌ نمی‌توانست روشن‌تر از این باشد. در آغاز سده جدید، "هیلدبرند" که در آن زمان مشهورترین و شناخته شده‌ترین شرکت شکلات‌سازی آلمانی بود، مجموعه‌ای کارت تهیه کرد که در آن زندگی "شیرینی" که در سال 2000 میلادی انتظار ما را می‌کشید شرح داده شده بود. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- استرس گرمایی تهدیدی فراروی انسان ها

تهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که به خاطر تغییر اوضاع اقلیمی جهان و سیر صعودی افزایش دمای هوا، استرس گرمایی به تهدیدی برای انسان ها تبدیل می شود و سال های 2030 تا 2050 احتمالا 38 هزار نفر را هر سال به کام مرگ می فرستد.

- هوای گرم عملکرد مناسب مغز انسان را مختل می سازد

تهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه نشان می دهد، موج گرما عملکرد مناسب مغز انسان را مختل می سازد و این موضوع در مورد کارمندان اداره ها، دانشجویان و دانش آموزان صادق است.

- آیا طول عمر انسان سقف محدودی دارد؟

امید به زندگی با افزایش کیفیت زندگی و درمان‌‌های پزشکی در حال افزایش است. اما آیا محدودیتی برای طول عمر انسان‌ها وجود دارد؟

- هند انتقال انسان به فضا را عملی می کند

دهلی نو - ایرنا - هند آزمایش های متعددی در رابطه با پروژه فرستادن انسان به فضا طی روز گذشته انجام داد و موفقیت موارد مربوط به کپسول حامل فضانوردان، این کشور را یک قدم دیگر برای رسیدن به این هدف نزدیک تر کرد.

محصولات جدید:

- ساعت مچی ژله ای نارنجی

- ست تیشرت و شلوار Nilma

- ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ DW60H3010FW

- ادکلن مردانه دیزل مُشتی Diesel Only The Brave

کفش Reebok مدل Corinda

کفش Reebok مدل Corinda

کانال اخبار کانال اخبار
-