گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، وینفون

چرا به ویندوزی بودن خود افتخار می‌کنیم؟

چرا به ویندوزی بودن خود افتخار می‌کنیم؟

ویندوز بهترین دوران خود را به سر می‌کند. مایکروسافت درست همانند هر شرکت پیشروی دیگری در دنیای تکنولوژی، از سال 1975 که تاسیس شد تا کنون فراز و نشیب‌های زیادی داشته است که تجربیات خود در این فراز و نشیب‌ها را حتی با ما نیز به اشتراک گذاشته است. اما بدون شک این شرکت یکی از برترین شرکت‌های تکنولوژی در سال 2018 است. درست به همان شکل که ویندوز بهترین سیستم عامل برای رایانه‌های شخصی است. بر اساس آماری که مرجع علمی IDC منتشر کرده است، تمامی شرکت‌های تولید کننده نوت بوک ها، در سه ماهه اول سال 2018 شاه ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- مدیرعامل مایکروسافت با افتخار تمام برنامه‌های این شرکت برای اندروید و iOS را نمایش داد

Inspire نام کنفرانسی است که شرکای مایکروسافت هر ساله برگزار می‌کنند. این کنفرانس در سال جاری هفته پیش برگزار گردید و طی آن Satya Nadella، مدیرعامل شرکت مایکروسافت، زمانی را به نمایش نرم‌افزارهای شرکت که بر روی پلت‌فرم‌های اندروید و iOS اجرا می‌شوند، اختصاص داد. بر هیچکس پوشیده نیست که این شرکت دیگر امید زیادی […] .

- آموزش ساخت آلارم باز بودن در یخچال با برد ATtiny85

آلارم باز بودن در یخچال یکی از امکانات اولیه اکثر یخچال‌های جدید است اما یخچال‌های قدیمی این امکان را ندارند. در این ساختنی به شما یاد می‌دهیم با ساخت یک مدار ساده این ویژگی را به یخچال‌های قدیمی اضافه کنید.... .

- راه‌اندازی نشانگر آنلاین بودن در اینستاگرام

ویژگی جدید در اینستاگرام نشان می‌دهد شما آنلاین هستید.

- همزمان بودن شدت‌ مصرف انرژی با اوج تولید انرژی‌ خورشیدی/باورهای نادرست درباره خاموشی‌های اخیر

در حالی شهرهای ایران با خاموشی مواجه شده‌اند که ایران دارای پتانسیل‌های عظیم انرژی خورشیدی است و تونل‌های باد در اکثر کلانشهرها وجود دارد و به اعتقاد مدیرعامل انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، زمان شدت مصرف در زمان اوج تولید انرژی‌های تجدیدپذیر خورشیدی و بادی رخ می‌دهد که می‌توان با توسعه فناوری‌های این حوزه از شدت مصرف کاست.

محصولات جدید:

- سشوار فیلیپس 3000 وات HP-8260

- کوله پشتی CAT مدل NIEL

- کفش Reebok مدل Corinda

- تیشرت مردانه هانتر یقه هفت CAZADOR

دستکش ماساژ غلتان

دستکش ماساژ غلتان

کانال اخبار کانال اخبار
-