گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، اقتصاد آنلاین

توضیح جهرمی درباره سرنوشت موبایل‌های احتکار شده +فیلم

توضیح جهرمی درباره سرنوشت موبایل‌های احتکار شده +فیلم

آذری جهرمی گفت: موبایل‌های احتکار شده توسط سودجویان، پس از پلمپ توسط تعزیرات، به زودی به بازار تزریق شده و بازار متعادل می‌شود. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- حقایق جالب درباره شاهزادگان خاندان‌های سلطنتی دنیا

در چند سال گذشته شاهزاده‌های خاندان سلطنتی انگلستان با وقایع زندگی خود در صدر اخبار قرار گرفته‌اند، ولی شاهزادگان خانواده‌های اصیل سلطنتی دیگری نیز در جهان وجود دارند.

- پنج باورهای غلط اما بسیار رایج درباره آتش فشان ها

هیچ رویداد زمین‌شناسی به اندازه آتش فشان جذاب نیست و تخیل انسان‌ها را درگیر نمی‌کند. تصویر این رویداد طبیعی واقعا خیره‌کننده است: سنگ‌های داغ و مذابی که از با انفجار از زمین بیرون می‌آیند و هر چیزی که سر راهشان... .

- تصاویر جدیدی از فیلم ونوم خبرساز شد

رسانه کلیک – فیلم ونوم (Venom) یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال 2018 محسوب می شود. به تازگی دو تصویر جدید از این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است. فیلم ونوم چند ماه دیگر اکران می شود. این فیلم که به وسیله سونی مراحل تولید خود را طی می کند، دارای یکی از […] .

- قیمت موبایل با ورود گوشی های توقیف شده به بازار متعادل می‌شود

قیمت موبایل با تزریق گوشی به بازار متعادل می‌شود. آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد برای تعدیل قیمت گوشی های موبایل باید گوشی‌های توقیف شده به دلیل احتکار را وارد بازار کنیم. محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت برای تعدیل قیمت موبایل باید گوشی‌های توقیف شده را به بازار ... .

محصولات جدید:

- دستگاه موم و شمع گرم کن Pro-Wax100

- گوشی آیفون ایکس - 64 گیگابایت - Apple iPhone X 64GB

- شارژر فندکی خودرو نزتک

- کفش دخترانه ساقدار Reebok مدل Green

ست سویشرت و شلوار Caltana

ست سویشرت و شلوار Caltana

کانال اخبار کانال اخبار
-