گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، گجت نیوز

این شهرها در سال 2030 بزرگترین شهرهای جهان خواهند بود

این شهرها در سال 2030 بزرگترین شهرهای جهان خواهند بود

سازمان ملل به مناسبت روز جهانی جمعیت لیستی از بزرگترین شهرهای جهان تا سال 2030 را منتشر کرده است. اغلب این شهرها در مناطق در حال توسعه خاورمیانه، آسیا و آفریقا هستند. 11 جولای (20 تیر ماه) روز جهانی جمعیت اعلام شده است. بر همین اساس سازمان ملل متحد لیستی از بزرگترین شهرهای جهان تا سال ... . ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- پرفروش‌ترین اسپیکر هوشمند جهان معرفی شد

گوگل هوم مینی، پرفروش‌ترین اسپیکر هوشمند جهان در سه ماهه دوم سال جاری ۲۰۱۸ میلادی معرفی شده است.

- روزیاتو: آینده گردشگری درمانی جهان چگونه است؟

گردشگری سلامت (Health Tourism) و گردشگری درمانی (Wellness & Medical tourism) واقعیتی در صنعت رو به رشد توریسم جهان است. در کشورهایی که هزینه خدمات پزشکی با کیفیت پایین است مثل ایران، اشتیاق جهانی برای انجام عمل های جراجی کمتر تهاجمی ... دیجیاتو.

- گوگل هوم مینی پرفروش ترین اسپیکر هوشمند جهان است

بعد از انتشار گزارشی درباره برتری آمازون در بازار اسپیکرهای هوشمند و موفقیت شرکت هایی مانند گوگل، علی بابا و اپل پس از آن، موسسه آماری Strategy Analytics مجدداً به بررسی آمار مربوط به این بازار در گزارشی تازه پرداخته ... دیجیاتو.

- قدرتمندترین ماده جهان کشف شد +عکس

محققان با شبیه سازی رایانه ای قدرتمندترین ماده جهان را رصد کردند. این ماده پاستای هسته نام دارد و در پوسته ستاره نوترونی جای گرفته است.

محصولات جدید:

- نیم بوت دخترانه VERSACE مدل Malin

- مانتو Parnia

- حوله پاک کننده آرایش نانو Mektiara Makeup Eraser

- بافت مردانه یقه اسکی Paya

کباب ساز زی نوین

کباب ساز زی نوین

کانال اخبار کانال اخبار