گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، زومیت

میل چیمپ چگونه بر چالش های رشد خود غلبه کرد

میل چیمپ چگونه بر چالش های رشد خود غلبه کرد

میل چیمپ، پلتفرم بازاریابی کسب‌وکارهای کوچک، در دوران رشد خود با چالش‌های سختی مواجه شده بود که به کمک تغییر سبک رهبری بر آن‌ها غلبه کرد. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- هوآوی چگونه امنیت سیستم شارژ سریع گوشی‌های خود را تضمین می‌کند؟

شرکت TÜV Rheinland آلمان با بیش از 145 سال سابقه در زمینه امنیت تجهیزات مختلف، امنیت سیستم شارژ سریع هوآوی را تایید کرده است.

- روزیاتو: آینده گردشگری درمانی جهان چگونه است؟

گردشگری سلامت (Health Tourism) و گردشگری درمانی (Wellness & Medical tourism) واقعیتی در صنعت رو به رشد توریسم جهان است. در کشورهایی که هزینه خدمات پزشکی با کیفیت پایین است مثل ایران، اشتیاق جهانی برای انجام عمل های جراجی کمتر تهاجمی ... دیجیاتو.

- داستان یک پرواز؛ ساترن 5 چگونه انسان را به ماه رساند؟ [قسمت دوم – آخر]

ساترن 5 را می توان یکی از شاخص ترین وسیله های ساخت دست بشر در قرن بیستم دانست که تا همیشه در ذهن علاقه مندان به فضا باقی خواهد ماند. تا به اینجا خواندید که داستان تولد این راکت غول ... دیجیاتو.

- تعرفه‌های ترامپ چگونه به شرکت‌های فناوری آمریکایی آسیب خواهد زد

تعرفه‌های تازه‌ای که دولت ترامپ روی کالاهای وارداتی از چین وضع کرده است، ضربه‌ای اجتناب‌ناپذیر به شرکت‌های فناوری آمریکایی وارد خواهد کرد.

محصولات جدید:

- ماشین اصلاح ریش تراش موزر MOSER

- کفش مردانه ساق دار Ecco مدل Paramata (قرمز)

- کفش مردانه CAT مدل Ropa

- شال زنانه نخی

کفش Adidas مدل Henry

کفش Adidas مدل Henry

کانال اخبار کانال اخبار