گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، ایسنا

اجرای طرح واگذاری سوله‌های شهرداری تهران به شرکت‌های دانش‌بنیان

اجرای طرح واگذاری سوله‌های شهرداری تهران به شرکت‌های دانش‌بنیان

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری از اجرای طرح واگذاری سوله‌های متعلق به شهرداری تهران به شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بزرگ ترین پرینتر سه بعدی ساختمان ساز توسط یک شرکت روسی ساخته می‌شود

پرینترهای سه بعدی صنعتی یکی از امیدهای بشر برای حل مشکل مسکن و گرانی ساخت آن به حساب می‌آیند؛ آیا زمان آن رسیده است که این پرینترها یک ساختمان چند طبقه یا حتی برج بسازند؟

- 85 شرکت هوافضا در کشور فعالیت می کنند

اراک - ایرنا - دبیر کارگروه پهپادهای غیرنظامی اتحادیه هوافضای کشور گفت: 85 شرکت هوافضایی مجوز دار در نقاط مختلف کشور فعالیت می کنند.

- همکاری در اجرای عملیات لرزه نگاری دریایی

تهران - ایرنا - تفاهم نامه همکاری مشترک علمی، پژوهشی و میدانی بین پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی ‏زلزله و پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی منعقد و بر اساس آن بر همکاری در اجرای عملیات لرزه نگاری دریایی‏ تاکید شد.

- هزار اثر دانش آموزی، دستاورد جشنواره مداد کمرنگ

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: بیش از هزار و 500نفر از دانش آموزان دختر و پسر در مقاطع متوسطه اول و دوم در سامانه الکترونیکی جشنواره مداد کمرنگ ثبت نام کردند که در مجموع هزار و 32 اثر ارسالی در سامانه جشنواره بارگذاری شده است.

محصولات جدید:

- دستگاه پوليش دندان luma smile

- ماشین ریش تراش فیلیپس AT890

- تخت بادی ضد آب کیف دار

- گوشی آیفون 8 - 64 گیگابایت - Apple iPhone 8 - 64GB

مانتو زنانه تریکو پنبه

مانتو زنانه تریکو پنبه

کانال اخبار کانال اخبار
-