گوناگون

چهارشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ، ایسنا

آیا قراردادهای خوبی برای آب‌های مرزی‌مان داریم؟

آیا قراردادهای خوبی برای آب‌های مرزی‌مان داریم؟

قراردادهای آبی بین‌المللی مانند معاهدات، پروتکل‌ها و موافقت‌نامه‌های دو یا چندجانبه، موجب کاهش احتمال و شدت اختلاف و مناقشه بین کشورها می‌شوند. با توجه به این اهمیت، پژوهشگران به بررسی تحلیلی قراردادهای آب‌های مرزی ایران با همسایگانش پرداخته‌اند. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- از کنکور و آزمون‌های ورودی مدارس خاص تا قراردادهای "صوری" بین‌المللی وزارت علوم در حوزه ریاضی

عضو هیئت‌علمی دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن بررسی وضعیت ریاضیات در ایران گفت: ما زمانی "خیام‌"ها و "ابوعلی سینا"ها را در ریاضی کشورمان داشتیم، الان هم داریم و این توان وجود دارد؛ به شرط این‌که وضعیت آموزشی کشورمان اصلاح شود. چرا که کنکور و آزمون‌های ورودی مدارس خاص آموزش ریاضی در ایران را از بین برده‌اند. همچنین آموزش ریاضی نیاز به معلمان عاشق دارد، اما با وضع فعلی آموزش‌وپرورش و بی‌توجهی به معلمان نمی‌توان آموزش خوب ریاضی را تضمین کرد.

- به چه دلیل تور کیش انتخاب خوبی نیست؟ [رپورتاژ آگهی]

تور کیش برای آقایانی که از بازار متنفرند گزینه خوبی نیست. اما اگر اصرار همسرتان مانع رفتن به تور کیش میشود توصیه میکنیم عابر بانک خود را تا حد امکان در شهر مبداء جا بگذارید  تور کیش یک انتخاب تفریحی ... دیجیاتو.

- هنگ مرزی خرمشهر از قاچاق 916 قطعه پرنده جلوگیری کرد

آبادان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست خرمشهر گفت:هنگ مرزی از قاچاق 916 قطعه پرنده زینتی جلوگیری کرده و این تعداد پرنده را تحویل اداره حفاظت محیط زیست داد.

- دنیا، ایران را در کنفرانس پارک های علمی به خوبی همراهی کرد

اصفهان- ایرنا- حضور فعال و چشمگیر نمایندگان 50 کشور دنیا در سی و پنجمین کنفرانس بین المللی پارک های علمی در اصفهان، نشان داد که ایران در راه توسعه و پیشرفت خود، تنها و منزوی نیست و همراهی بسیاری از کشورهای دنیا را در این زمینه دارد.

محصولات جدید:

- خرید قانونی و دانلود فیلم ابد و یک روز با کیفیت 480p

- کفش مردانه Vans طرح Flexi

- ژاکت مردانه فیلیپ Philip Men Jacket

- ست مردانه مدل Bossini

تیشرت Maserati مدل Denka

تیشرت Maserati مدل Denka

کانال اخبار کانال اخبار