گوناگون

جمعه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ، مشرق نیوز

سرریز شدن سدها در سیرجان

سرریز شدن سدها در سیرجان

معاون عمرانی فرماندار سیرجان گفت: با توجه به حجم بالای بارش‌ها در سیرجان تمام رودخانه‌های فصلی سرریز شده و بیم جاری‌شدن سیل و خطر بیش از 10 روستا وجود دارد اما تدابیر لازم و آمادگی امدادرسانی پیش‌بینی شده است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- حکم قضایی پرونده اختلاس شهرداری سیرجان صادر شد

کرمان - ایرنا - سرپرست مجتمع قضایی دادگاه های کیفری 2 شهرستان کرمان از صدور حکم قضایی پرونده اختلاس شهرداری سیرجان خبر داد و گفت: عزم دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی جدی است.

- شرکت آب مصرف روزانه آب شرب و تغییرات مخازن سدها را به شهروندان اعلام کند

رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به معضل کم آبی در کشور به ویژه شهر تهران به شرکت آب و فاضلاب استان تهران پیشنهاد کرد که دو شاخص مصرف روزانه آب شرب و تغییرات هفتگی مخازن سدهای شهر تهران را به صورت برخط به شهروندان اطلاع رسانی کند.

- ۷۰ درصد آسیب‌های تهران وارداتی است/پایتخت سرریز آسیب های کشور

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران گفت: ۷۰ درصد آسیب های تهران وارداتی است.

- همسایگان سه چاه آب شرب در سیرجان با تانکر آبرسانی می شوند

کرمان- ایرنا- ساکنان روستای 30خانواری برج آباد در سیرجان می گویند: با وجودی که در همسایگی سه حلقه چاه آب شرب بسر می بریم ، ولی هر 2هفته ای یک نوبت با تانکر آبرسانی می شویم که جوابگو نیست .

محصولات جدید:

- ماساژور و جکوزی پا

- کفش ورزشی مردانه آدیداس مدل marathon

- دوربين مدار بسته ماشين

- بافت مردانه Gray

تيشرت مردانه مدل BARON

تيشرت مردانه مدل BARON

کانال اخبار کانال اخبار
-