گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، ساعت24

نگاهی به پروازهای ناتمام در ایران طی سه دهه اخیر

نگاهی به پروازهای ناتمام در ایران طی سه دهه اخیر

ساعت 24-بیش از ۱۱۰ سال از پرواز نخستین هواپیما در آسمان می گذرد، پروازی که خیلی زود به ایران هم رسید تا مقابل شاه قاجار خودنمایی کند، از آن پرواز تا کنون هزاران پرواز در ایران انجام شده که تعداد اندکی از آنها منجر به سقوط شده است، در این گزارش به مرگ بارترین حوادث هوایی از دهه هفتاد تاکنون اشاره شده است. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- پای آنفلوآنزای خوکی به ایران باز شد

معاون دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با نمونه برداری از 18 نفر از افراد دارای علائم بیماری آنفلوآنزای خوکی در این استان، تاکنون آزمایش یک نفر مثبت بود که این فرد اینک تحت درمان قرار گرفته است.

- پای آنفلوآنزای خوکی به ایران باز شد؛ مشاهده یک بیمار در کردستان

ساعت24- معاون دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با نمونه برداری از 18 نفر از افراد دارای علائم بیماری آنفلوآنزای خوکی در این استان، تاکنون آزمایش یک نفر مثبت بود که این فرد اینک تحت درمان قرار گرفته است.

- جزئیات نرخ جدید پروازهای اربعین/ تهران-نجف-تهران 2.2 میلیون تومان

ساعت 24-دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: بلیت پروازهای تهران ـ نجف ـ تهران در نشست امروز اعضای این انجمن با نرخ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نهایی شد.

- گردشگران اروپایی از ایران قهر کردند؛ ورود چشمگیر عراقی‌ها

ساعت24-مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری با اعلام این‌که ورود گردشگران خارجی در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است، از سفر سه میلیون و ۱۴۰ هزار و سه نفر به ایران از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ خبر داد.

محصولات جدید:

- كيف لوازم صندوق عقب خودرو

- انگشتر طرح عشق

- پیراهن و شورت آسیایی تیم پرسپولیس

- همزن برقی Gepas GHM-6615

کفش زنانه پوما مدل Rimon

کفش زنانه پوما مدل Rimon

کانال اخبار کانال اخبار