گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، فرارو

موبایل یکی ازمسافران هواپیما روشن است

موبایل یکی ازمسافران هواپیما روشن است

موبایل یکی از مسافران هواپیما سقوط کرده تهران-یاسوج روشن است. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- روسیه: اسرائیل درباره سقوط هواپیما توضیح دهد

سخنگوی وزارت خارجه روسیه تأکید کرد اسرائیل باید در خصوص حادثه سقوط هواپیمای روسیه در سواحل سوریه، توضیحات بیشتری ارائه دهد.

- راهکارهای رییس پلیس آگاهی برای پیشگیری و مقابله با موبایل قاپی

ساعت 24-رئیس پلیس آگاهی ناجا عوامل موثر در وقوع جرم موبایل قاپی را تشریح کرد و گفت: در راستای مقابله و پیشگیری از موبایل قاپی، پلیس با اجرای طرح‌های عملیاتی با حساسیت بالایی به پی جویی این جرم و برخورد با مالخران مبادرت می کند.

- طبیعی است که حجم بزرگی از اعتراضات در خوزستان رقم بخورد/ خوزستان مثل هواپیما به کشور خدمات ارائه می‌دهد، اما به قدر پیکان خدمت می‌گیرد!

مؤسسه آرمان در کل کشور، ۴۲۰۰ میلیارد تومان پول از مردم گرفته بود که از این میزان، ۲۶۰۰ میلیارد تومان آن متعلق به اهالی خوزستان بود. وقتی که ۶۵ درصد سپرده مؤسسه آرمان در این استان صورت گرفته باشد و این مؤسسه مشکل دار شود، طبیعی است ۶۵ درصد تجمع‌های مال باختگان این مؤسسه در این استان باشد.

- دستگیری سارق موبایل رانندگان تاکسی‌های اینترنتی + عکس

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو مرد که پس از کرایه خودرو از طریق سامانه‌های اینترنتی اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه رانندگان کرده بودند، خبر داد.

محصولات جدید:

- ادکلن زنانه چنل چنس تندر Chanel Chance Eau Tendre

- کفش مردانه Lacoste (مشکی)

- بافت مردانه مایکل

- کفش مردانه ZARA مدل Carlino (شیری)

ساعت مچی ضد خر و پف Dr Sleep

ساعت مچی ضد خر و پف Dr Sleep

کانال اخبار کانال اخبار