گوناگون

سه شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ایرنا

صدای جوان گرایی در گیلان به گوش دولت برسد

صدای جوان گرایی در گیلان به گوش دولت برسد

رشت - ایرنا - مشاور استاندار گیلان در امور جوانان، از معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان خواست صدای جوان گرایی در استان را به گوش دولت و دولتمردان برساند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- هر جای ایران می‌رویم می‌گویند مظلوم هستند/ باید بیش از ۱۷۰ اختیار را از دولت بگیریم

وزیر کشور گفت: هر جای ایران می‌رویم می‌گویند که مظلوم هستند. البته درست می‌گویند و باید بگویم که ظالم نظام برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی و نظام اداری و پولی بانکی ماست.

- وزیر کشور: باید بیش از ۱۷۰ اختیار دولت را به تشکل ها واگذار کنیم

عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: هر جای ایران می رویم می گویند که مظلوم هستند البته درست می گویند و باید بگویم که ظالم نظام برنامه ریزی و بودجه ریزی و نظام اداری و پولی بانکی ماست که بیش از ۷۰ سال است این روندها وجود دارد که موجب شده همه در کشور احساس کنند مظلوم هستند. بعد از انقلاب اصلاح کردیم و در بحث خدمات و زیرساخت ها موفق بودیم. نظامی که مبتنی بر مردم است باید فضا وجود داشته باشد؛ چرا این‌گونه نشده؟

- کلاهبرداری زن جوان با ربات همدم یاب

در پی مراجعه شهروندی به پلیس فتا در اراک و ارائه شکایتی مبنی بر کلاهبرداری افراد ناشناس و برداشت از حساب بانکی وی، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت. در جریان رسیدگی به پرونده مشخص شد این زن از طریق ایجاد روبات جعلی اطلاعات حدود ۱۹۴ فقره کارت بانکی را به سرقت برده و از حساب‌های بانکی آنان برداشت کرده است.

- بطحائی: پیش نویس لایحه «نظام رتبه‌بندی فرهنگیان» به‌زودی به دولت ارائه می‌شود

وزیر آموزش و پرورش ضمن بیان اینکه پیش نویس لایحه نظام رتبه‌بندی به زودی تحویل دولت می شود گفت: در راستای ایجاد تحول و تفویض اختیار به مدارس از مهرماه ۹۷بخشی از ساعات تدریس را در اختیار مدرسه و معلم قرار می دهیم تا در سه سال دوم ابتدایی و دوره اول متوسطه مدیر و مربی پرورشی در هفته به مدت دو ساعت مهارتهای اجتماعی را به دانش آموزان بیاموزند.

محصولات جدید:

- خرید قانونی و دانلود فیلم عشقولانس

- تیشرت Maserati مدل Fedor

- بافت مردانه Litama (خاکستری)

- تیشرت هواداری پرسپولیس

ساعت دیواری چوبی طرح پره ای

ساعت دیواری چوبی طرح پره ای

کانال اخبار کانال اخبار
-