گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

نوآموزان دیرآموز به آموزش و پرورش مناطق معرفی شوند

نوآموزان دیرآموز به آموزش و پرورش مناطق معرفی شوند

اهواز - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان گفت:اسامی نوآموزانی که در طرح سنجش سلامت، دارای مشکل دیرآموزی هستند به آموزش و پرورش مناطق اعلام شود تا در پایه اول ابتدایی تکرار پایه شوند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- جزییات جلسه کمیسیون آموزش با موضوع استیضاح بطحایی/بیشترین بحث درباره سند تحول بنیادین

سخنگوی کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون با حضور وزیر آموزش‌وپرورش از 16 محور مطرح برای استیضاح 6 محور مورد بررسی قرار گرفت.

- رونمایی از یک طرح نو برای توسعه مناطق محروم کشور

توسعه مناطق محروم و کمک به مناطقی که بنا به دلایل مختلف اسیر بحران های اقتصادی و اجتماعی هستند، همواره مورد تأکید مسئولان کشور بوده و در این مسیر هزینه های هنگفتی نیز صورت گرفته، اما برخی اقدام‌ها آنچنان که باید و شاید به نتیجه مطلوب منجر نشده‌است.

- احتکار خیانت به مردم و نظام است/ مردم، محتکران را معرفی کنند

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه احتکار، خیانت به مردم و نظام است، از مردم خواست محتکران را به دستگاه‌های مسئول معرفی کنند.

- احتمال اپیدمی شدن آنفلوآنزا در مناطق زلزله‌زده

نماینده وزیر بهداشت در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه با اشاره به وضعیت بهداشتی نرمال مناطق زلزله زده، گفت: باشکستن گرما و اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته در حال حاضر وضعیت بهداشتی این مناطق به حد قابل قبول و نرمال رسیده است.

محصولات جدید:

- کفش مردانه Nike مدل Dormo (مشکی زرد)

- گوشتکوب و همزن برقی SOKANY

- کفش مردانه LETOON

- رخت آویز آپارتمانی استیلا STILA

شكم بند HBT GEAR

شكم بند HBT GEAR

کانال اخبار کانال اخبار
-