گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

سفره افطاری حضرت امام رضا (ع) در مرزهای شرقی کشور گسترده شد

سفره افطاری حضرت امام رضا (ع) در مرزهای شرقی کشور گسترده شد

مشهد- ایرنا- معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی گفت: سفره های افطاری ضیافت اکرام رضوی طی ماه مبارک رمضان در روستاهای مرزی استان های شرقی کشور پهن شد....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- انسجام شوراها و مجلس نظام اجرایی کشور را کارآمدتر می کند

تهران- ایرنا- رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه شوراهای اسلامی و مجلس ماموریت های مشابه در حوزه تنظیم قانون و کارکردهای نظارتی دارند، گفت: انسجام و هماهنگی این دو، نظام اجرایی در سطح حاکمیت ملی و محلی را اثربخش تر می کند.

- 2 هزار و 916 ایرانی در خارج از کشور زندانی هستند

تهران- ایرنا- ‌معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت خارجه گفت: در حال حاضر 2 هزار و 916 ایرانی در خارج از کشور در زندانند که بیشتر آنها در ترکیه و عمده جرائم آنها قاچاق انسان، اقامت غیرقانونی و مواد مخدر است.

- 17 ملوان ایرانی که در سومالی بازداشت شده بودند به کشور بازگشتند

17 ملوان ایرانی که از مهر ماه سال گذشته به دلیل ورود غیر قانونی به آب‌های سومالی بازداشت شده بودند، دقایقی پیش با استقبال حسین پناهی‌آذر معاون امور کنسولی و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشور شدند.

- سردار سپهر جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور شد

سردار محمدحسین سپهر با حکم سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به عنوان جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور منصوب شد.

محصولات جدید:

- کفش مردانه ساق دار NIKE مدل FORCE (سبز)

- مانتو آیسان

- خرید قانونی و دانلود فیلم فروشنده با کیفیت 720p

- کفش مردانه ریباک مدل GL6000

ست تیشرت و شلوار Diesel مدل Katan

ست تیشرت و شلوار Diesel مدل Katan

کانال اخبار کانال اخبار
-