گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

کاهش آسیب های اجتماعی مهمترین اولویت دولت دوازدهم است

کاهش آسیب های اجتماعی مهمترین اولویت دولت دوازدهم است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی به عنوان دغدغه اصلی رهبر معظم انقلاب، مهمترین اولویت کاری دولت دوازدهم است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- تغییرات اجتماعی بدون مشارکت مؤثر تشکل های مردمی امکان پذیر نیست

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از برپایی «فستیوال تشکل های غیردولتی سلامت محور» به مناسبت بیست و دوم مردادماه روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی با محوریت بوستان پیروزی خبر داد.

- عزم دولت برای حل مشکلات روستاها جدی است

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: دولت با تخصیص اعتبار برای حل مشکلات روستاها و مناطق محروم اقدام کرده و عزم جدی خود را در این زمینه نشان داده است.

- تکدی گری در شهر اهواز یک بحران و آسیب بزرگ است

اهواز – ایرنا- معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری اهواز گفت: تکدی گری در مرکز استان به یک بحران و آسیب بزرگ تبدیل شده است، از دید متکدیان اتباع خارجی این کلانشهر به دلیل نوع دوستی و ترحم بالای شهروندان، بهترین شهر برای تکدی گری است.

- ملزم به کاهش ۲۵ درصد تصادفات تا ۱۵ سال آینده هستیم

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به مقرر کردن هدفی خاص در خصوص بیماری‌های غیرواگیر گفت: باید تا ۱۵ سال آینده ۲۵درصد تصادفات کشور را کاهش دهیم.

محصولات جدید:

- كفش مردانه SALOMON

- کفش مردانه adidas مدل Bruno

- ماساژور صندلی ویبره حرارتی

- تیشرت ورزشی NIKE طرح BARCELONA

کفش مردانه اکو ECCO طرح جین

کفش مردانه اکو ECCO طرح جین

کانال اخبار کانال اخبار
-