گوناگون

پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

١٨ میلیارد ریال داروی قاچاق در کردستان کشف شد

١٨ میلیارد ریال داروی قاچاق در کردستان کشف شد

سنندج - ایرنا - دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان از کشف محموله داروی قاچاق به ارزش ١٨ میلیارد ریال در شهرستان سقز خبر داد و گفت: این بزرگترین محموله قاچاق کشف شده در سال 97 است....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- کشف ۲۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در روانسر/دستگیری زورگیرهای مزار شهدا

کرمانشاه - مقامات انتظامی استان کرمانشاه از کشف 21 هزار لیتر سوخت قاچاق در روانسر و دستگیری زورگیرهای مزار شهدای کرمانشاه خبر دادند.

- چهار هزار و 874 دستگاه انواع کولر قاچاق در اهواز کشف شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: چهار هزار و 874 دستگاه انواع کولر فاقد هرگونه مجوز گمرکی به ارزش 150 میلیارد ریال از یک انبار در شهرستان اهواز کشف و ضبط شد.

- سوء استفاده برخی واردکنندگان تجهیزات پزشکی از جریانات ارزی/ کمبود ۵۷ قلم داروی خارجی در کشور

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه برخی واردکنندگان می‌خواهند تجهیزات پزشکی که سال گذشته وارد کرده‌اند را با ارز بالاتر به فروش رسانند، تاکید کرد که تمام اجناس باید با قیمت موجود در سایت وزارت بهداشت به فروش رسند و از مردم خواست تخلفات را به سامانه ۱۹۰ اعلام کنند.

- بخشنامه‌ مهم به همه بیمارستانهای ایران/علت تمایل به داروی خارجی

سخنگوی وزارت بهداشت به تشریح بخشنامه‌ ای مهم به همه بیمارستانها در شرایط کنونی کنونی کشور پرداخت و دلایل تمایل مردم به داروی خارجی را نیز تشریح کرد.

محصولات جدید:

- ساعت مردانه Maserati

- ادکلن جگوار کلاسیک بلک Jaguar Classic Black

- کفش مردانه Reebok مدل liam

- کیف کمری توریستی

عینک آفتابی دیور مدل Moda

عینک آفتابی دیور مدل Moda

کانال اخبار کانال اخبار
-