گوناگون

پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

مجموعه آموزشی شهر صدرا شهریور 97 به بهره برداری می رسد

مجموعه آموزشی شهر صدرا شهریور 97 به بهره برداری می رسد

شیراز- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا گفت: با شتاب گرفتن روند عملیات ساخت مجموعه آموزشی بناسازان رمضان، این مجموعه شهریور 97 به بهره برداری می رسد....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ابلاغ اصول 40گانه زیست محیطی در طراحی و بهره برداری از راه های کشور

 رئیس سازمان محیط زیست ،اصول 40گانه زیست محیطی در طراحی، اجرا و بهره برداری از راه های کشور به منظور رعایت در تمامی طرح ها و پروژه های راه سازی به وزارت راه و شهر سازی ابلاغ کرد.

- جلسه آموزشی و اطلاع رسانی IPCC در ایران برگزار شد

هیات بین الدول تغییر اقلیم (IPCC)، بدنه سازمان ملل متحد در زمینه ارزیابی علوم مربوط به تغییر اقلیم، یافته های خود را در نشست منطقه ای آموزشی و اطلاع رسانی تغییر اقلیم ارائه کرد.

- تدوین برنامه‌های آموزشی ویژه بیماران درباره بیماری‌های غیرواگیر

نایب رییس کمیته ملی بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به اهمیت نقش بیماران در کنترل بیماری خود، گفت: باید بسته‌های آموزشی برای بیماران در خصوص بیماری‌های غیرواگیر تدوین شود. این امر می‌تواند کمک شایانی در کنترل این بیماری‌ها و عوارض ناشی از آن داشته باشد. 

- تدوین برنامه‌های آموزشی برای بیماران درخصوص بیماری‌های غیرواگیر در دستور کار وزارت بهداشت

نشست دبیرخانه کمیته ملی بیماری‌های غیر واگیر با حضور معاونین وزارت بهداشت و سایر اعضا برگزار و گزارش کارگروه‌های این کمیته ارائه شد.

محصولات جدید:

- ست کیف و کفش پرین

- ژامبون ساز Redmond

- بافت مردانه BelFord

- کمپرسور هوای قابل حمل Air Dragon

کمربند لاغری ویبروشیپ حرارتی

کمربند لاغری ویبروشیپ حرارتی

کانال اخبار کانال اخبار
-