گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایسنا

در گالری‌های تهران چه خبر است؟

در گالری‌های تهران چه خبر است؟

تعطیلات آخر هفته که معمولا با بازگشایی نمایشگاه‌های هنری همراه است، فرصت خوبی را برای هنردوستان فراهم می‌کند تا بخشی از وقت خود را به بازدید از گالری‌ها و موزه‌ها اختصاص بدهند. در این مطلب پیشنهادهایی برای گالری‌گردی در این ایام مطرح شده است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- حدود ۳۲۶۰ هکتار از مساحت تهران را بافت فرسوده تشکیل می دهد

عضو هیئت رییسه شورا تاکید کرد: فرصت یگانه ای که از طریق شورایاری ها در اختیار شورا قرارمی گیرد زمینه ساز بررسی مطالبات، انتظارات، نیازها و تعاملات مردمی در مقیاس محلی خواهد بود.

- ۱۵ هزار نفر به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کردند

براساس آمار پزشکی قانونی در دو ماه سال نخست امسال، 15 هزار و 465 نفر به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده اند .

- توضیحات دادستان تهران درباره پرونده‌ مائده هژبری؛ قاضی در تهیه و پخش مستند هیچ نقشی نداشت

جعفری دولت‌آبادی گفت: قاضی پرونده مائده هژبری به پلیس اطلاعات و امنیت پیشنهاد کرد در این زمینه اقدام پیشگیرانه انجام گیرد و تاکید کرد که انتشار هرگونه مستند یا اجرای طرحی در این زمینه باید با تایید قاضی پرونده باشد.قاضی در ساخت و انتشار نقش نداشت.

- اعلام برنامه قطع برق تهران برای امروز

مشترکان می‌توانند با مراجعه به جدول ذیل و بر اساس منطقه برق و آدرس محل سکونت خود، گروه‌بندی خود را مشخص و از زمان‌بندی احتمالی اعمال محدودیت اطلاع حاصل کنند و لازم به ذکر است که گروه‌های اعلام شده تا اطلاع بعدی ثابت است.

محصولات جدید:

- شلوار اسلش مردانه طرح Black Line

- سشوار حرفه ای مک استایلر مدل MC 6600

- صندل زنانه یشمی حصیری راحتی AYAKKABI HAVUZU

- منبع تغذیه ۰ تا ۳۰ ولت ۵A

ژل بازی اسلایم Black Light

ژل بازی اسلایم Black Light

کانال اخبار کانال اخبار
-