گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، مشرق نیوز

اعتراف تلخ برادر «روح‌الله داداشی»

اعتراف تلخ برادر «روح‌الله داداشی»

برادر روح‌الله داداشی و برادر قاتلش ٧‌ سال پس از وقوع جنایت توضیحاتی را در خصوص این حادثه بیان کردند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سعید؛ خواننده پاپ به آزار جنسی اعتراف کرد

پلیس از دستگیری جوانی که با سوء استفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده بود، خبر داد. در این ماجرا، با شناسایی هویت دقیق سعید، کارآگاهان با مراجعه به محل سکونت زندگی مجردی وی در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی در منطقه دربند، اقدام به دستگیری و انتقال متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ کردند. سعید در اظهارات اولیه منکر هرگونه آزار و اذیت جنسی شاکیه شد اما در ادامه تحقیقات صراحتا به ارتکاب جرم اعتراف کرد.

- آیت الله مکارم شیرازی:باید از وسایل روز برای نشر فرهنگ اسلامی استفاده کرد

آیت الله مکارم شیرازی مخالفت با نوآوری را در اثر تحریف معنی بدعت دانست و افزود: چیزی از بدعت در ذهن‌ها بوده و آن را به صورت غلط بر هر چیز نو و جدیدی تطبیق می‌کردند، بدعت در واقع این است که احکام تازه‌ای بیاورند، به هر حال استفاده از ابزار نوین یک وظیفه است و بدون تعصب باید بین ابزار و احکام فرق بگذاریم.

- (تصاویر) داستان تکان‌دهنده دختری که برادر ناتنی‌اش به او تجاوز کرد

وقتی فاطمه 11 ساله بود، برادر ناتنی‌اش به او تجاوز کرد، پس از این ماجرا فاطمه، مادرش گلبهار قزل و پسرش آرش، بخاطر بدرفتاری‌های اهالی روستا به جایی در بین کوه‌ها عزیمت کردند.

- جزئیات اعتراف قاتل مریم فرجی

پرونده قتل مریم فرجی با اعترافات نامزد سابق او و کشف جسد در باغی در فردیس، وارد مرحله تازه‌ای شد و خط بطلانی بر ادعاهای مطرح شده درباره سیاسی بودن قتل این جنایت کشید.

محصولات جدید:

- ست کیف و کفش پرین

- ساعت بند چرم Diesel مدل Mega Chief

- دستگاه بخور سرد طرح لیمو

- تیشرت مردانه مدل I.M

دستگاه فر کننده مو

دستگاه فر کننده مو

کانال اخبار کانال اخبار
-