گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، مهر

پلاستیک یکی از مشکلات بیست‌گانه قرن است

پلاستیک یکی از مشکلات بیست‌گانه قرن است

ئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران گفت: این روزها شاهد بحران پلاستیک هستیم و نه فقط درشهر وکشور ما بلکه همه جهان درگیر آن است. می‌توان گفت پلاستیک یکی از چالش های بیست گانه این قرن است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- پاسخگویی به مشکلات طرح ترافیک با شماره تماس 137

مرکز تماس‌های سازمان فاوای شهرداری تهران از 26 اسفند سال 96 تا پایان خرداد سال جاری بیش از 142 هزار تماس ، 7 هزار ایمیل و 10 هزار تیکت در حوزه سامانه «تهران من» و «طرح ترافیک جدید» را پاسخگو بوده است.

- راهکارهای شهرداری برای رفع مشکلات و تخلفات ساختمان بورس

زهرا نژادبهرام با اشاره به تخلفات ساختمان جدید بورس گفت: شهرداری منطقه با شرکت بورس توافق کردند تا قسمت‌هایی را که تخلف در آنها انجام شده، اصلاح کنند.

- به رغم همه شعارها، مشکلات کامیون داران همچنان پابرجاست

پس از گذشت دو ماه از اعتصاب رانندگان کامیون، هنوز مشکلات حل نشده این صنف به قوت خود باقی است و مسئولان نتوانسته اند عملکرد قابل قبول و رضایت بخشی در مسیر حل مشکلات آن‌ها بردارند؛ حقیقتی انکارناپذیر که نشان می‌دهد بخش عمده‌ای از وعده و وعید‌های گذشته چیزی جز شعار نبود.

- علی رغم همه شعارها، مشکلات کامیون داران همچنان پابرجاست

بعد از گذشت دو ماه از اعتصاب رانندگان کامیون هنوز مشکلات حل نشده این صنف به قوت خود باقیست و مسئولان نتوانسته اند عملکرد قابل قبول و رضایت بخشی در مسیر حل مشکلات آن‌ها بردارند؛ حقیقتی انکارناپذیر که نشان می‌دهد بخش عمده‌ای از وعده و وعید‌های گذشته چیزی جز شعار نبود.

محصولات جدید:

- کفش ساق دار نایک مدل Air Force

- بافت مردانه مازراتی

- کاپشن مردانه Legend

- لامپ LED سیار - LED Tent Lamp

تی شرت آستین بلند سه بعدی Hex

تی شرت آستین بلند سه بعدی Hex

کانال اخبار کانال اخبار
-