گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، مهر

پلاستیک را نباید در معابر و آبراه‌های عمومی ببینیم

پلاستیک را نباید در معابر و آبراه‌های عمومی ببینیم

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تاکید بر اهمیت حذف پلاستیک گفت: گذشته را سیاه تصویر کرده‌ و هویت ملی‌مان را خدشه‌دار کردیم. نباید چیزی راکه برای خودمان دوست داریم از آیندگان دریغ کنیم. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- محاکمات مربوط به آب جوابگو نیست/ مردم مالکیت عمومی آب را نپذیرفته‌اند

معاون پیشگیری از جرم قوه قضائیه با اشاره به چالش‌های دادگستری در حوزه موضوعات مربوط به آب مقابله و محاکمه در این حوزه را جوابگو ندانست و افزود: مردم معتقد به مالکیت خصوصی آب هستند و مالکیت عمومی آن را نپذیرفته‌اند.

- بررسی نهایی طرح های ترافیکی معابر منتهی به تونل آرش -اسفندیار

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۳ گفت:در آستانه افتتاح تونل آرش بررسی نهایی طرح‌های ترافیکی معابر منتهی به این تونل انجام شد.

- وقوع ۲ فقره تصادف منجر به فوت در معابر پایتخت

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از وقوع ۲ تصادف منجر به فوت در هفته گذشته در سطح معابر تهران خبر داد.

- 40 درصد معابر تیران و کرون برای معلولان مناسب سازی نشده است

اصفهان-ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان تیران و کرون گفت: 40 درصد از معابر و اماکن عمومی ، بانک ها و ادارات دولتی و خصوصی این خطه برای تردد معلولان مناسب سازی نشده است.

محصولات جدید:

- کفش ورزشی زنانه نایکی Nike - Free Tr Fit 3 Breathe

- تیشرت مردانه Hill Top

- کفش مردانه Lonin

- خرد کن رشته ای، رشته کن سبزیجات و میوه

کوله پشتی CAT مدل NIEL

کوله پشتی CAT مدل NIEL

کانال اخبار کانال اخبار
-