گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ساعت24

ورود ترامپ به لندن / تظاهرات ضدترامپ در لندن برگزار شد

ورود ترامپ به لندن / تظاهرات ضدترامپ در لندن برگزار شد

ساعت 24-مخالفان سفر رئیس جمهوری آمریکا به انگلیس، عصر پنجشنبه در مناطق مختلف لندن دست به تظاهرات اعتراضی زدند.تظاهرکنندگان هم زمان با ورود دونالد ترامپ بیرون فرودگاه استنستد لندن تجمع کرده و شعارهایی را علیه وی و سیاست هایش سر دادند. شماری دیگری از معترضان در مقابل دفتر نخست وزیری انگلیس تجمع کرده و با شعارهای خود به استقبال ترامپ رفتند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- توضیحات سخنگوی وزارت کشور درباره مجوز ورود خانواده‌ها به ورزشگاه: تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است

سیدسلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور، در مورد اظهارات صبح امروز معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری مبنی بر صدور مجوز شورای تأمین برای ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها گفت: مطلبى که ایشان مطرح کرده‌اند، ناظر به تصمیمی است که استانداری تهران با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان در مقطع بازی‌های جام جهانی گرفتند که بر اساس آن خانواده‌ها بتوانند در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و مسابقه تیم ملى کشورمان را تماشا کنند.تصمیم جدیدی در این باره از سوی شوراهاى تأمین استان‌ها اتخاذ نشده است.

- ابتکار: مجوز ورود زنان به ورزشگاه صادر شد

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری گفت: مجوز ورود خانواده ها به ورزشگاه ها را شورای تامین استان صادر کرد و این مجوز فقط برای استان تهران نیست.

- ابتکار: شورای تامین مجوز ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها را صادر کرد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در پاسخ به سوالی درباره پیامک های ارسالی از سوی برخی مراجع رسمی به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان برای شکایت از استاندار تهران به دلیل صدور مجوز ورود خانواده ها به ورزشگاه ها گفت: ورود خانواده ها به ورزشگاه ها اتفاق خوبی است.مجوز ورود خانواده ها به ورزشگاه ها را شورای تامین استان صادر کرد و فقط برای استان تهران نیست.

- آیین بدرقه نخستین گروه از حجاج ایرانی بیت‌الله الحرام برگزار شد

آیین بدرقه نخستین گروه از حجاج ایرانی بیت الله الحرام، صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار شد.

محصولات جدید:

- دستگاه بافت مو آفریقایی پرنسلی Princely

- ساعت مچی CK طرح Silver

- نیم بوت مردانه Nike مدل Belmira (قرمز)

- کفش مردانه Nike مدل Rincon (مشکی)

شلوار اسلش مردانه Kima

شلوار اسلش مردانه Kima

کانال اخبار کانال اخبار
-