گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، میزان

آتش‌سوزی مسجد جامع و بازار ساری

آتش‌سوزی مسجد جامع و بازار ساری

مسجد تاریخی جامع ساری عصر امروز پنج شنبه (21 تیر) بر اثر اتصال برق دچار آتش سوزی شد و بدلیل استفاده از چوب در معماری بنا آتش به سرعت گسترش پیدا کرده و مغازه های حوالی آن نیز دچار حریق شد. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 2 حادثه آتش سوزی در آستارا مهار شد

آستارا - ایرنا - مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا گفت: آتش سوزی سیم های برق در بازار ساحلی و پوشش گیاهی حاشیه کمربندی جاده آستارا-اردبیل با تلاش آتش نشانان مهار شد.

- توئیت معاون رئیس جمهور برای مسجد جامع ساری

معاون رئیس‌جمهور چهار روز بعد از آتش‌سوزی مسجد جامع ساری در صفحه شخصی خود به دستور ویژه‌اش برای رسیدگی به وضعیت این بنای تاریخی اشاره کرد.

- نباید گردشگر خارجی به دنبال دلال ارزی در بازار باشد

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر مکان خاصی برای تبدیل ارز نداریم، زیرا صرافی‌ها خرید و فروش انجام نمی‌دهند و از طرفی مناسب نیست که مسافر خارجی در بازار به دنبال دلال برای تبدیل ارز باشد.

- وسعت آتش سوزی در هورالعظیم افزایش یافت

اهواز- مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: طبق آخرین تصاویر ماهواره‌ای، آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم از ۱۰ هزار هکتار به ۱۵ هزار هکتار رسید.

محصولات جدید:

- ادکلن خنک بلو شنل مخصوص مردان

- کفش مردانه puma مدل Nolan

- ادکلن اسپلندور Splendor

- عطر ادکلن کارولینا هررا گود گرل Carolina Herrera Good Girl

ست تیشرت و شلوارک TOMMY

ست تیشرت و شلوارک TOMMY

کانال اخبار کانال اخبار
-