گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، تسنیم

بهترین زنان چه ویژگی‌هایی دارند؟

بهترین زنان چه ویژگی‌هایی دارند؟

اکنون در رسانه‌ها افرادی را به عنوان الگوی زنان معرفی می‌کنند؛ اما بهترین زن باید دارای چه خصلتی باشند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- مدیر برکنار شده ورزشگاه آزادی: چون زنان را به استادیوم راه دادم برکنار شدم/ طی دو ساعت حکم اخراجم صادر شد! گفتند سیاست‌های وزارت ورزش را اجرا نکردی!

برکناری مدیر مجموعه ورزشی آزادی تنها ٥ماه پس از انتصاب اتفاق عجیبی بود که توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی رقم خورد و دلیل روشنی هم برای آن بیان نشد. البته ناصر محمودی‌فر دلیل اصلی برکناری‌اش را حضور خانواده‌ها در ورزشگاه برای تماشای بازی‌های ایران در جام‌جهانی ٢٠١٨ می‌داند!

- مدیر برکنار شده ورزشگاه آزادی: چون زنان را به استادیوم راه دادم برکنار شدم/طی دو ساعت حکم اخراجم صادر شد/کار قانونی کردم و پشیمان نیستم

ساعت24-به من هیچ دلیلی اعلام نشد و خودم از طریق رسانه‌ها متوجه برکناری‌ام شدم. البته حدس من این است که دلیل اصلی ماجرای ورود خانواده‌ها به ورزشگاه آزادی برای تماشای ٢ بازی ایران در جام‌ جهانی ٢٠١٨ باشد و مسائل دیگری که عنوان شده، بهانه است.

- برکناری به خاطر حضور زنان در استادیوم؟!

روزنامه ایران در گزارشی به بررسی برکناری ناگهانی محمودی فر؛ مدیرکل مجموعه ورزشی آزادی پرداخته است.

- شهرداری‌ها دوست دارند مردم تخلف کنند

محمد سالاری با بیان اینکه ستاد هماهنگی کمیسیون‌های ماده صد شهر تهران در راستای رسیدن به راه‌حلی برای پیشگیری از وقوع تخلفات ساختماتی تشکیل شده، گفت: مسئله این است که رویکرد شهرداری همچنان درامدزایی از راه تخلفات ساختمانی است به همین دلیل باید سازوکارهای انضباطی برای عوامل شهرداری که در فرآیند شکل‌گیری تخلف برخورد جدی نکرده و مماشات می‌کنند، تعیین شود.

محصولات جدید:

- کفش مردانه Nike مدل Runer

- بلوز چهارخونه مردانه طرح LOTTO

- نیم بوت مردانه CATERPILLAR قهوه ای

- گوشی آیفون 8 پلاس - 64 گیگابایت - Apple iPhone 8 Plus 64GB

کفش Brooks مدل Farina

کفش Brooks مدل Farina

کانال اخبار کانال اخبار
-