گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، ایسنا

برای پول‌شویی حتما به خرید تابلو نقاشی نیاز نیست!

برای پول‌شویی حتما به خرید تابلو نقاشی نیاز نیست!

یک کارشناس اقتصاد درباره برخی حاشیه‌های شکل گرفته پیرامون برگزاری نهمین حراج تهران گفت: ما نمی‌توانیم تنها با شنیدن اخباری پیرامون جا به جا شدن پول‌های کلان در معامله‌ای، آن را به «پول‌شویی» نسبت دهیم. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- هنگام خرید با دستگاه های کارت خوان مراقب افراد سودجو باشید

رییس پلیس فتا فاتب هشدار داد: در بررسی های کارشناسانه (فتا) مشخص شده که افرد سودجود، می توانند از اطلاعات کارت کپی تهیه کرده و با در اختیار داشتن رمز، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب افراد کنند.

- تور صیادان به لانه خفاش‌ها رسید/ خرید و فروش لانه شایعه است

مدیر کل شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست گفت: خرید و فروش لانه خفاش در ایران بیشتر شبیه به یک شایعه است تا یک واقعیت، لذا برخی برای سودجویی به این کار اقدام می‌کنند.

- هنگام خرید با دستگاه‌های کارت خوان مراقب افراد سودجو باشید

پلیس فتا تهران بزرگ گفت: افراد کارت خود را شخصا به دستگاه کارت خوان کشیده و رمز آن را وارد کرده و همه سرمایه خود را در یک حساب متمرکز نکنید تا در صورت دسترسی غیرمجاز از میزان ضرر و زیان آن کاسته شود.

- 84 هزار سالمند در آذربایجان شرقی نیاز به مراقبت دارند

مراغه - ایرنا - مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به جمعیت 420 هزار نفری سالمندان این استان گفت: 84 هزار سالمند معادل 20 درصد جمعیت سالمندی این استان نیاز به مراقبت و نگهداری دارند.

محصولات جدید:

- ست کیف و کفش Hi BLACK

- پکیج طرفداران پرسپولیس

- کفش ورزشی مردانه آدیداس Adidas - ZX Flux

- مایکروویو LG سری سولاردام 38 لیتری

ساعت LED طرح اپل واچ

ساعت LED طرح اپل واچ

کانال اخبار کانال اخبار
-