گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، برترین ها

چرا خاموشی‌ها مطابق جدول اجرا نمی‌شود؟

چرا خاموشی‌ها مطابق جدول اجرا نمی‌شود؟

افزایش درجه حرارت و خاموشی های متعدد صبر مشترکان را لبریز کرده و این در شرایطی است که بسیاری از شهروندان معتقدند که اطلاع رسانی وزارت نیرو در خصوص زمان خاموشی‌ها نیز دقیق نیست و این موضوع مشکلات زیادی را برای آنان به وجود آورده است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- نهادها قانون 3 درصد استخدام معلولان را اجرا کنند/گلایه معلولان در سالن اجلاس سران

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تصویب قانون حمایت از افراد دارای معلولیت، گفت: طبق این قانون دستگاه‌های اجرایی و دولتی موظف هستند 3 درصد از استخدام‌های خود را به جامعه معلولان اختصاص دهند.

- تخلفات ساختمانی کاهش نیافته است/ کمتر از یک درصد از آراء قلع و قمع اجرا می‌شود

سالاری گفت: براساس قوانین فرادست و مصوبات شورای شهر همچنان مشاهده می‌شود که تخلفات ساختمانی روند کاهشی نداشته است.

- مدیر برکنار شده ورزشگاه آزادی: چون زنان را به استادیوم راه دادم برکنار شدم/ طی دو ساعت حکم اخراجم صادر شد! گفتند سیاست‌های وزارت ورزش را اجرا نکردی!

برکناری مدیر مجموعه ورزشی آزادی تنها ٥ماه پس از انتصاب اتفاق عجیبی بود که توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی رقم خورد و دلیل روشنی هم برای آن بیان نشد. البته ناصر محمودی‌فر دلیل اصلی برکناری‌اش را حضور خانواده‌ها در ورزشگاه برای تماشای بازی‌های ایران در جام‌جهانی ٢٠١٨ می‌داند!

- جدول جدید خاموشی های تهران منتشر شد

شرکت توزیع نیروی برق تهران برای اعمال خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده امروز جدول جدیدی را در پنج بازه زمانی منتشر کرد.شرکت توزیع برق تهران بزرگ با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که گروه‌بندی‌های قبلی مبنی بر دسته‌بندی مناطق مختلف ثابت و جداول زمان‌بندی متغیر خواهد بود. ازاین‌رو، این شرکت برای روز جاری اقدام به انتشار جدول جدید اعمال محدودیت‌های بار کرد.

محصولات جدید:

- مانتو اورکت زنانه قرمز TUNCAY

- ست سویشرت و شلوار مدل ALL ACCESS

- كفش مردانه ADIDAS مدل EQT

- شلوار اسلش مردانه طرح A-F

کفش مردانه Lacoste (سبز)

کفش مردانه Lacoste (سبز)

کانال اخبار کانال اخبار
-